Par uzņēmumu

 

SIA “MAXIMA Latvija”

Uzņēmuma reģistrācijas Nr.40003520643

PVN reģistrācijas Nr.LV40003520643

“Akropoles biznesa centrs”, G ieeja,

Maskavas iela 257, Rīga, LV-1019

Konts: LV59 HABA 0551 0023 26082,

AS Swedbank, HABALV22

Par dažādu projektu atbalsta pieteikumiem aicinām sazināties ar jaunāko komunikācijas projektu vadītāju Vladislavu Meļihovu, rakstot uz: info@maxima.lv

Septiņas dienas nedēļā no pulkstens 8:00 rītā līdz 22:00 vakarā Klientu apkalpošanas centru operatori nodrošina pircējiem detalizētu informāciju par MAXIMA aktivitātēm, veikaliem, to adresēm, darba laikiem, transporta pieejamību, kā arī par akcijām, “Paldies” kartes piedāvājumiem, dāvanu kartēm utt.

Informatīvais tālrunis (8-22h)

8 000 2020

Office

Izvēlēties pilsētu

Klientu un darbinieku drošība

Lai mūsu klienti un darbinieki veikalos justos droši esam veikuši virkni dažādu pasākumu. Piesaistot sertificētus un neatkarīgus ekspertus ir veiktas padziļinātas visu „Maxima Latvija” veikalu ēku konstrukciju pārbaudes un ir saņemti sertificētu būvinženieru atzinumi, ka ēkas ir drošas. Uzņēmumā strādā sertificēts būvinžinieris un ikviena jauna veikala tapšanā mēs veicam dubultu uzraudzību un pārbaudes būvniecības procesā, kā arī pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā. Tāpat ir izveidots arī diennakts tehniskais dispečerdienests, lai operatīvi risinātu tehniskos jautājumus.

 

Aicinām arī jūs līdzdarboties šajā procesā . Ja apmeklējot “Maxima” veikalus esat pamanījuši ko aizdomīgu ēkas interjerā vai tehniskajā stāvoklī, aicinām par to informēt veikala darbiniekus vai zvanīt uz bezmaksas telefonu 8 000 2020. Tāpat varat rakstīt uz e-pasta adresi info@maxima.lv vēstulē norādot veikala adresi un novērojumus par tehniskajiem jautājumiem. Pēc informācijas saņemšanas nekavējoties tiks veikta pārbaude.

Mūsu pakalpojumi Visi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes