Par uzņēmumu

“Maxima Latvija” ir vadošais mazumtirdzniecības tīkls Latvijā. Ik dienu MAXIMA veikalus apmeklē 300 000 klienti, par kuriem rūpējas teju 7000 darbinieku liela komanda. Uzņēmums ietilpst holdingā “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot kopumā vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs: Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā.

Vairākus gadus pēc kārtas “Maxima Latvija” ir atzīta par Nr.1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā un TOP 3 mīlētāko zīmolu Latvijā kopumā. Uzņēmums ir iekļauts Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā, kā arī ir Nr.1 vērtīgākais Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmums “Prudentia” un “Nasdaq Riga” veidotajā uzņēmumu TOP101.

Lielākais privātais darba devējs valstī

“Maxima Latvija” ir lielākais privātais darba devējs valstī un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.

Mūsu prioritāte ir darbinieku un pircēju ērtības, tādēļ uzņēmums nepārtraukti investē darbinieku labklājībā un pircēju pieredzes uzlabošanā, nodrošinot augstas kvalitātes produktus par zemu cenu, ērti pieejamu veikalu tīklu, modernu veikalu vidi, plašu vietējo produktu un pasaulē atzītu zīmolu klāstu un mūsdienīgus iepirkšanās un apmaksas risinājumus.

Darbības virziens

Plašs tīkls, augsta produktu kvalitāte, liela izvēle zemas cenas, ērta vide - šie ir galvenie faktori, kas nosaka pircēju domas par veikalu. Lai apmierinātu visdažādākās pircēju vajadzības, MAXIMA veikali ir iedalīti dažādos formātos: MAXIMA X, MAXIMA XX un MAXIMA XXX.

Visi veikali nodrošina noteiktam strandartam atbilstošu preču klāstu, lai rūpētos, ka pircēji tajos varētu viegli orientēties un ātri atrastu sev nepieciešamo.

Mūsu vērtības


Visu šo laiku mūsu ideja un mērķis ir palicis nemainīgs – mēs strādājam un cenšamies, lai pircēji varētu ērti iegādāties sev tīkamās preces un nepārmaksātu par tām. Mēs ticam, ka tā mums izdodas atvieglot viņu ikdienas rūpes un palīdzēt gādāt par savām ģimenēm.
Visu šo laiku mūsu ideja un mērķis ir palicis nemainīgs – mēs strādājam un cenšamies, lai pircēji varētu ērti iegādāties sev tīkamās preces un nepārmaksātu par tām. Mēs ticam, ka tā mums izdodas atvieglot viņu ikdienas rūpes un palīdzēt gādāt par savām ģimenēm.
Mēs strādājam klientam
 • Mēs strādājam tā, lai pircējs atgrieztos
 • Mēs esam godīgi ar klientiem
 • Mēs piedāvājam to, kas nepieciešams pircējiem
Katrs ir svarīgs
 • Pret citiem es izturos tā, kā gribu, lai izturas pret mani
 • Es izturos ar cieņu pret kolēģiem, partneriem, klientiem
 • Mēs esam atbildīgs sabiedrības loceklis
Vienota komanda
 • Mēs ieklausāmies viens otrā
 • Mēs dalāmies ar pieredzi un zināšanām
 • Mēs cienām citu darbu un laiku
Ņemu un izdaru
 • Mēs esam aktīvi
 • Mēs uzņemamies atbildību
 • Mēs atbalstām iniciatīvu

Uzņēmuma organizatoriskā struktūra

Vadības komanda

Ikdienas operacionālo vadību nodrošina Maxima Latvija vadības komanda, kuras sastāvā ir valdes locekle un 9 departamentu vadītāji.

Karolina Zygmantaitė

Valdes locekle

Edvīns Lakstīgala

Kategoriju vadības un iepirkumu direktors

Elīna Stībele

Drošības, kvalitātes un atbilstības direktore

Evija Grīnberga

Tirdzniecības tīklu direktore

Jānis Beseris

Korporatīvo attiecību direktors

Gundega Laugale

Mārketinga direktore

Viktors Novikovs

Nekustamā īpašuma attīstības un celtniecības direktors

Antra Lazdiņa

Personāla vadības direktore

Rolands Klindžāns

Piegādes tīkla direktors

Arta Evelīna Timermane

Biznesa centra direktore

Oskars Štops

IT departamenta direktors

(milj. EUR bez PVN)
(milj. EUR bez PVN)
(milj. EUR bez PVN)

Korporatīvā pārvaldība

“Maxima Latvija” sadarbības organizācijas nozares politikas veidošanā:

Attiecības ar sadarbības partneriem

Kā viens no vadošajiem mazumtirdzniecības tīkliem Baltijā mēs izjūtam lielu atbildības sajūtu ne tikai pret saviem darbiniekiem un vietējām kopienām, bet arī sadarbības partneriem. MAXIMA veido caurspīdīgu un godīgu dialogu ar saviem sadarbības partneriem, kā arī piemēro ētiskas uzņēmējdarbības principus savā iepirkumu praksē.

Esam izstrādājuši Sadarbības partneru un piegādātāju rīcības kodeksu, lai veicinātu cilvēktiesību ievērošanas, ētikas un vides aizsardzības prakses īstenošu savā vērtību ķēdē, kā arī izstrādājuši iekšējos noteikumus iepirkumu organizēšanai, definējot galvenos principus - vienlīdzīgas attieksmes, nediskriminēšanas, savstarpējas atzīšanas, samērīguma un objektivitātes nodrošināšana.

Rekvizīti

SIA “MAXIMA Latvija”
Reģistrācijas nr.40003520643
PVN maksātāja nr. LV40003520643
“AKROPOLE Riga”, G ieeja, Latgales iela 257, Rīga, LV-1019
Konts: LV59 HABA 0551 0023 26082
AS Swedbank, HABALV22