Uzdāvini svētkus
ar Maxima dāvanu karti!
Izvēlies dāvanu kartes vērtību no 1€ līdz 1000€. Papildini to ar bezmaksas vai kādu no īpašām svētku dizaina kartītēm!

Pārbaudiet kartes atlikumu

Pārbaudīt atlikumu

Dāvanu kartes iepakojumi

Pārdomāts dāvanas noformējums saņēmēja prieku dubultos!  Izvēlies kādu no īpašajām svētku dizaina kartītēm un piešķir dāvanu kartei papildu vērtību.
Svētku dizaina kartītes cena 0.99€

Tiem, kas jauni, tiem, kas vienmēr jauni sirdī, tiem, kas mīl jautrību un smieklus – šī kartīte dāvanai piešķirs gaišu prieka dzirkstelīti.
Šī dizaina kartīte ir gana lakoniska vīrietim, gana eleganta kolēģim vai sadarbības partnerim, un gana stilīga, lai to novērtētu jaunieši. Tiešs un nekļūdīgs trāpījums!  Košums bez liekvārdības.
Ar šo kartīti iepriecini sapņotāju, dabas mīļotāju, klasisku vērtību cienītāju, romantiķi, radošu garu vai estētu – ziedi ir patiesi universāla mīlestības valoda!

Dāvanu kartes
juridiskām personām

Noderīga, universāla, ērti dāvināma un ar prieku izmantojama – sveicot svētkos kolēģus un sadarbības partnerus, apbalvojot un motivējot darbiniekus.  MAXIMA dāvanu karte ir dāvana ar prieka garantiju!

Juridiskās personas var iegādāties dāvanu kartes:

 • sūtot pieprasījumu uz e-pastu davanukarte@maxima.lv, norādot uzņēmuma nosaukumu, dāvanu karšu skaitu un nominālvērtību, uzņēmuma rekvizītus (pirmreizējam pasūtījumam)
 • zvanot pa tālruni +371 26956009 (darba dienās 08.00-17.00)
 • aizpildot dāvanu karšu pasūtījuma formu tiešsaistē

Pieteikuma forma juridiskai personai

Kontaktpersona:

Informācija par dāvanu karti:

Pievienot vēl citus kašu nominālus

Saskaņā ar juridiskas personas pieprasījumu, ir iespēja uzlikt liegumu sekojošu preču grupu iegādei ar MAXIMA dāvanu karti: alkohola dzērieni un tabakas izstrādājumi, loterijas, nepārtikas preces, enerģijas dzērieni, mājdzīvnieku preces.

Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu e-pastu nosūtīsim avansa rēķinu.
Pēc avansa rēķina apmaksas, dāvanu kartes tiek aktivizētas un tās var saņemt:

 • Jebkurā no MAXIMA veikaliem.

MAXIMA dāvanu kartes lietošanas noteikumi

 1. MAXIMA dāvanu karti var izmantot tās uzrādītājs, iepērkoties jebkurā MAXIMA veikalā Latvijas Republikā. 
 2. Kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no tās iegādes brīža (papildinātajām kartēm – 12 mēneši no papildināšanas brīža). 
 3. Dāvanu kartes summu var izlietot vairākās iepirkšanās reizēs. 
 4. Ja pirkuma summa ir lielāka nekā kartes kontā esošā, trūkstošo summu var piemaksāt. 
 5. Kartes derīguma termiņu un atlikumu var pārbaudīt jebkurā MAXIMA veikala kasē un vietnē www.maxima.lv. Katru reizi, apmaksājot pirkumu ar dāvanu karti, čekā būs redzams gan kartes derīguma termiņš, gan naudas atlikums. 
 6. Pēc kartes derīguma termiņa beigām neiztērētais kartes atlikums pircējam (uzrādītājam) netiek atmaksāts. 
 7. Ar karti nav iespējams izņemt skaidru naudu. 
 8. Ar MAXIMA dāvanu karti nevar iegādāties dāvanu kartes.
 9. Ar dāvanu karti nevar norēķināties par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem un to komisijas maksām (piemēram, par priekšapmaksas kartēm, biļetēm, rēķinu apmaksu, apdrošināšanu u.c.).
 10. Kartes nozaudēšanas gadījumā tā netiek atjaunota, kartes izdevējs neatbild par pircēja zaudējumiem un tos neatlīdzina. 
 11. Pērkot MAXIMA dāvanu karti,  MAXIMA Paldies un Uzņēmumu kartes lojalitātes programmas noteikumi nav spēkā, t.i., par pirkumiem netiek ieskaitīta MAXIMA nauda un netiek piešķirta atlaide.
 12. Elektroniskās MAXIMA dāvanu kartes lietošanas noteikumus un citu papildu informāciju var uzzināt www.maxima.lv vai zvanot uz MAXIMA bezmaksas informatīvo tālruni 8000 20 20. 
 13. MAXIMA Latvija SIA patur tiesības veikt izmaiņas MAXIMA dāvanu kartes lietošanas noteikumos pēc saviem ieskatiem, izvietojot jaunus noteikumus vietnē www.maxima.lv ne vēlāk kā 7 (septiņas) dienas pirms noteikumu stāšanās spēkā.

Biežāk uzdotie jautājumi