Uzdāvini svētkus
ar Maxima dāvanu karti!
Izvēlies dāvanu kartes vērtību no 1€ līdz 1000€. Papildini to ar bezmaksas vai kādu no īpašām svētku dizaina kartītēm!

Pārbaudiet kartes atlikumu

Pārbaudīt atlikumu

Dāvanu kartes iepakojumi

Pārdomāts dāvanas noformējums saņēmēja prieku dubultos!  Izvēlies kādu no īpašajām svētku dizaina kartītēm un piešķir dāvanu kartei papildu vērtību.
Svētku dizaina kartītes cena 0.99€

Tiem, kas jauni, tiem, kas vienmēr jauni sirdī, tiem, kas mīl jautrību un smieklus – šī kartīte dāvanai piešķirs gaišu prieka dzirkstelīti.
Šī dizaina kartīte ir gana lakoniska vīrietim, gana eleganta kolēģim vai sadarbības partnerim, un gana stilīga, lai to novērtētu jaunieši. Tiešs un nekļūdīgs trāpījums!  Košums bez liekvārdības.
Ar šo kartīti iepriecini sapņotāju, dabas mīļotāju, klasisku vērtību cienītāju, romantiķi, radošu garu vai estētu – ziedi ir patiesi universāla mīlestības valoda!

Dāvanu kartes
juridiskām personām

Noderīga, universāla, ērti dāvināma un ar prieku izmantojama – sveicot svētkos kolēģus un sadarbības partnerus, apbalvojot un motivējot darbiniekus.  MAXIMA dāvanu karte ir dāvana ar prieka garantiju!

Juridiskās personas var iegādāties dāvanu kartes:

 • sūtot pieprasījumu uz e-pastu davanukarte@maxima.lv, norādot uzņēmuma nosaukumu, dāvanu karšu skaitu un nominālvērtību, uzņēmuma rekvizītus (pirmreizējam pasūtījumam)
 • zvanot pa tālruni +371 26956009 (darba dienās 08.00-17.00)
 • aizpildot dāvanu karšu pasūtījuma formu tiešsaistē

Pieteikuma forma juridiskai personai

Kontaktpersona:

Informācija par dāvanu karti:

Pievienot vēl citus kašu nominālus

Saskaņā ar juridiskas personas pieprasījumu, ir iespēja uzlikt liegumu sekojošu preču grupu iegādei ar MAXIMA dāvanu karti: alkohola dzērieni un tabakas izstrādājumi, loterijas, nepārtikas preces, enerģijas dzērieni, mājdzīvnieku preces.

Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu e-pastu nosūtīsim avansa rēķinu.
Pēc avansa rēķina apmaksas, dāvanu kartes tiek aktivizētas un tās var saņemt:

 • Jebkurā no MAXIMA veikaliem.

MAXIMA dāvanu kartes lietošanas noteikumi

 1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā veidā var iegādāties “MAXIMA Latvija” SIA, reģ.Nr.40003520643 (turpmāk – MAXIMA) un realizēt MAXIMA izdoto maksājuma instrumentu – dāvanu karti (turpmāk - dāvanu karte) Latvijas Republikā.
 2. Dāvanu karti var izmantot tikai, lai norēķinātos par pirkumiem MAXIMA tirdzniecības tīkla veikalos Latvijas Republikā. Ar dāvanu karti, kura iegādāta MAXIMA Latvijas tirdzniecības tīkla veikalā, nevar norēķināties Lietuvas un Igaunijas MAXIMA veikalos.
 3. Dāvanu kartes minimāla vērtība ir 1,00 EUR. Dāvanu kartes summu var izlietot pa daļām, veicot norēķinu vairākās iepirkšanās reizēs.
 4. Gadījumā, ja pirkuma summa ir lielāka nekā dāvanu kartes kontā esošā summa, trūkstošo summu var samaksāt skaidrā naudā vai veicot norēķinu karti.
 5. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no tās iegādes dienas.
 6. Dāvanu karti var papildināt tās derīguma termiņa laikā. Papildinot esošu dāvanu karti tās derīguma termiņš ir 12 mēneši no papildināšanas dienas.
 7. Dāvanu kartes derīguma termiņu un atlikumu var pārbaudīt jebkurā MAXIMA tirdzniecības tīkla veikala kasē un vietnē www.maxima.lv. Katru reizi, apmaksājot pirkumu ar dāvanu karti, čekā tiek uzrādīts dāvanu kartes derīguma termiņš un naudas atlikums.
 8. Pēc dāvanu kartes derīguma termiņa beigām neiztērētais naudas atlikums netiek atmaksāts.
 9. Ar dāvanu karti:
  a) nav iespējams izņemt skaidru naudu;
  b) nevar iegādāties citas dāvanu kartes;
  c) nevar norēķināties par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem un to komisijas maksām (piemēram, par priekšapmaksas kartēm, biļetēm, rēķinu apmaksu, apdrošināšanu u.c.).
 10. Dāvanu kartes nozaudēšanas gadījumā tā netiek atjaunot un šādā gadījumā MAXIMA neatbild par radušajiem zaudējumiem un tos neatlīdzina.
 11. Pērkot dāvanu karti, klients neiegūst ar PALDIES lojalitātes programmu sniegto priekšrocību - netiek piemērots MAXIMA naudas uzkrājums, kā arī tās iegādei netiek piešķirtas papildus atlaides.
 12. Dāvanu kartes lietošanas noteikumus un citu papildu informāciju var uzzināt www.maxima.lv vai zvanot uz MAXIMA bezmaksas informatīvo tālruni 8000 20 20.
 13. MAXIMA patur tiesības veikt izmaiņas MAXIMA dāvanu kartes lietošanas noteikumos pēc saviem ieskatiem, izvietojot jaunus noteikumus vietnē www.maxima.lv ne vēlāk kā 7 (septiņas) dienas pirms noteikumu stāšanās spēkā.

Biežāk uzdotie jautājumi