Pakalpojumi

Iegādājies veikalā!

Maxima lielveikalos ir iespējams iegādāties "Lieliska Dāvana" un "Dāvanu Serviss" dāvanu kartes ne tikai sev, bet arī ģimenei, draugiem un kolēģiem.

Dāvanu karšu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, tādēļ ikviens atradīs meklēto! Vienalga, vai sirds kāro atpūtu SPA centrā, gardēžu vakariņas vai ekstrēmas izklaides, lidojums ar deltaplānu, braucienu ar kartingu, vai pat lidojumu ar kaujas triecienlidmašīnu!

Ja nevari izvēlēties, vari iegādāties Dāvanu komplektu ar daudzpusīgu piedāvājumu. Izvēlies dāvanu karti pie "Lieliska Dāvana" vai "Dāvanu Serviss" stenda, veic apmaksu Maxima kasē un jau pēc 15 minūtēm dodies piedzīvojumā!

Visos Maxima Latvija veikalos var iegādāties makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes – gada kartes un īstermiņa (3 mēnešu) kartes. 

Gada karte (EUR 15.00)
Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību gada kartes derīga līdz gada beigām.

Īstermiņa karte (EUR 7.50)
Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību īstermiņa  kartes derīga trīs mēnešus kalendārā gada ietvaros.

Atceries!
Dodoties makšķerēt, nepieciešams ņemt līdzi makšķerēšanas un personas apliecinošu dokumentu, lai inspektors varētu identificēt personu (makšķernieku). Karte būs derīga tikai tad, ja varēs identificēt personu.

Makšķerēšanas karte ir nepieciešama arī vietās, kur ir noteikta licencētā makšķerēšana, licencētā vēžošana vai zemūdens medības.
Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte nav nepieciešama personām:
• jaunākām par 16 gadiem;
• vecākām par 65 gadiem;
• ar invaliditāti.

Arī personām, kas vecākas par 65 gadiem un invalīdiem, nepieciešams inspektoriem uzrādīt attiecīgu dokumentu (personas apliecinošu dokumentu vai invalīda apliecību), lai varētu izmantot tiesības makšķerēt bez kartes iegādes.

Maxima veikalos ir iespējams iegādāties sabiedriskā transporta biļetes, lai izmantotu sabiedriskā transporta pakalpojumus Rīgā un Liepājā.

Liepājas sabiedriskā biļešu veidi un cenas:

Nosaukums Cena EUR ar PVN
1 brauciena biļete 0.70
10 braucienu biļešu komplekts 6.60
1 dienas biļete 2.50
Abonementa biļete katrai dienai 30.00
Abonementa biļete darba dienām 24.00

Rīgā ir iespējams iegādāties Rīgas Satiksmes dzelteno e-talonu noteiktam braucienu skaitam un papildināt nepersonalizēto, personalizēto e-talonu, kā arī Rīdzinieka karti un Skolēna e karti.

Maxima veikalu tīklā ir iespējams iegādāties Latvijas Loto loteriju biļetes. Šobrīd Latvijas Loto piedāvā 6 skaitļu loterijas – Eurojackpot, SuperBingo, Latloto 5 no 35, Vikinglotto, Keno, Loto 5, kā arī 14 momentloterijas, no kurām populārākās ir Simtgades loterija, Bagāts, 007™, Varis un Planēta.
Latvijas Loto ir valsts kapitālsabiedrība, kas starptautiski atzītā sociālās atbildības, drošības un kvalitātes līmenī organizē licencētas valsts mēroga izlozes.