Par uzņēmumu

“Maxima Latvija” ir vadošais mazumtirdzniecības tīkls Latvijā. Ik dienu “Maxima” veikalus apmeklē 300 000 klienti, par kuriem rūpējas vairāk nekā 7000 darbinieku liela komanda. Uzņēmums ietilpst holdingā “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot kopumā vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs: Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā.

Vairākus gadus pēc kārtas “Maxima Latvija” ir atzīta par Nr.1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā un TOP 3 mīlētāko zīmolu Latvijā kopumā. Uzņēmums ir iekļauts Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā, kā arī ir Nr.1 vērtīgākais Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmums “Prudentia” un “Nasdaq Riga” veidotajā uzņēmumu TOP101.

Lielākais privātais darba devējs valstī

“Maxima Latvija” ir lielākais privātais darba devējs valstī un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.

Mūsu prioritāte ir darbinieku un pircēju ērtības, tādēļ uzņēmums nepārtraukti investē darbinieku labklājībā un pircēju pieredzes uzlabošanā, nodrošinot augstas kvalitātes produktus par zemu cenu, ērti pieejamu veikalu tīklu, modernu veikalu vidi, plašu vietējo produktu un pasaulē atzītu zīmolu klāstu un mūsdienīgus iepirkšanās un apmaksas risinājumus.

Darbības virziens

Plašs tīkls, augsta produktu kvalitāte, liela izvēle zemas cenas, ērta vide - šie ir galvenie faktori, kas nosaka pircēju domas par veikalu. Lai apmierinātu visdažādākās pircēju vajadzības, MAXIMA veikali ir iedalīti dažādos formātos: MAXIMA X, MAXIMA XX un MAXIMA XXX.

Visi veikali nodrošina noteiktam strandartam atbilstošu preču klāstu, lai rūpētos, ka pircēji tajos varētu viegli orientēties un ātri atrastu sev nepieciešamo.

Mūsu vērtības


Visu šo laiku mūsu ideja un mērķis ir palicis nemainīgs – mēs strādājam un cenšamies, lai pircēji varētu ērti iegādāties sev tīkamās preces un nepārmaksātu par tām. Mēs ticam, ka tā mums izdodas atvieglot viņu ikdienas rūpes un palīdzēt gādāt par savām ģimenēm.
Visu šo laiku mūsu ideja un mērķis ir palicis nemainīgs – mēs strādājam un cenšamies, lai pircēji varētu ērti iegādāties sev tīkamās preces un nepārmaksātu par tām. Mēs ticam, ka tā mums izdodas atvieglot viņu ikdienas rūpes un palīdzēt gādāt par savām ģimenēm.
Show more down
Mēs strādājam klientam
 • Mēs strādājam tā, lai pircējs atgrieztos
 • Mēs esam godīgi ar klientiem
 • Mēs piedāvājam to, kas nepieciešams pircējiem
Katrs ir svarīgs
 • Pret citiem es izturos tā, kā gribu, lai izturas pret mani
 • Es izturos ar cieņu pret kolēģiem, partneriem, klientiem
 • Mēs esam atbildīgs sabiedrības loceklis
Vienota komanda
 • Mēs ieklausāmies viens otrā
 • Mēs dalāmies ar pieredzi un zināšanām
 • Mēs cienām citu darbu un laiku
Ņemu un izdaru
 • Mēs esam aktīvi
 • Mēs uzņemamies atbildību
 • Mēs atbalstām iniciatīvu

Uzņēmuma vadība

“Maxima Latvija” valdes locekle un uzņēmuma vadītāja ir Karolina Zygmantaitė, kura komandai pievienojās 2022. gada martā un viņas atbildībā ir visi "Maxima" veikali un tirdzniecības tīkls, pārtikas ražošana, piegādes tīkls, tai skaitā arī divi loģistikas centri, un administrācija. Kopš 2022. gada marta Karolina Zygmantaitė ir arī “Maxima Grupe” valdes locekle un iepriekš ieņēma “Maxima Grupe” finanšu direktores amatu.

(milj. EUR bez PVN)
(milj. EUR bez PVN)
(milj. EUR bez PVN)

Rekvizīti

SIA “MAXIMA Latvija”
Registration No.40003520643
VAT registration No.LV40003520643
“AKROPOLE Riga”, G entrance, Maskavas street 257, Riga, LV-1019
Account: LV59 HABA 0551 0023 26082
AS Swedbank, HABALV22