• KLUBS •

Receptes

60 min.
Sarežģītības pakāpe

Vistas buljona zupa

Nevienam nav noslēpums, ka vistas buljons ir ne tikai gards un gana interesants ēdiens, bet, pareizi pagatavots, tas var kļūt arī par ārstniecisku līdzekli. Mūsu ģimenē vistas buljona zupa ir ēdiens Nr.1 pie nepatīkamajām rudens saslimšanām. 
Tas ir lielisks palīgs cīņā pret vīrusu saslimšanām, kuņģa un zarnu trakta slimībām, sirds un asinsvadu saslimšanām. Un papildus pievienotie dārzeņi arī var kļūt par lielisku vitamīnu avotu mazajiem bērniem. Protams, zupu var pagatavot arī pilnībā veseliem bērniem, izdekorējot to ar interesantiem makaroniem un krāsainiem dārzeņiem.
 
Sastāvdaļas:
80 g smalka formas makaronu
2 vistas krūtiņas (atkaulotas)
2 smalki sagriezti seleriju kāti 
2 kubiņos sagriezti burkāni
 
Katlā liec vārīties vistas krūtiņas. Kad vista gatava, izņem to ārā un ieliec citā bļodiņā. Buljonā ieber makaronus, burkānus un selerijas un vāri, kamēr dārzeņi ir mīksti. Beigās pievieno smalki sagrieztu vistas gaļu, sāli un citas garšvielas. Pasniedz ar skābu krējumu vai kā vien mazā sirds vēlas. 
Līva Liepiņa
“Esmu divu bērnu mamma, kurai ļoti patīk gatavot ēst. Tā kā vecākais bērns jau ēd pats, taču jaunākā nupat ir atklājusi pirmo garšu pasauli, lielu daļu manas ikdienas aizņem ēst gatavošana kā vienam, tā otrai. Zinu, ka mums visām gribas būt labām mammām, kas iepriecina mazos ar interesantu un veselīgu ēdienu, taču bieži mēdz trūkt laika un ideju. Tāpēc man ir padomā pāris vieglas un veselīgas receptes, ar kurām šeit dalīšos. Ieskaties un iedvesmojies!”
Iesakām arī:

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes