• KLUBS •

Receptes

15 min.
Sarežģītības pakāpe

Čia pudiņš

Čia sēklas ir mūsdienu jaunatklājums. Manā bērnībā par tādām neviens nerunāja un nezināja, bet laiki ir gājuši uz priekšu un mūsu ēdienkartē šīs mazās, bet jaudīgās sēkliņas ir ienākušas jau kā ikdienas sastāvdaļa gan bērniem, gan arī mums, vecākiem. Čia sēklas ir patiešām noderīgs papildu enerģijas avots, kas viegli uzsūcas un dod sāta sajūtu. Čia sēklaās ir lielāks Omega-3 un Omega-6 taukskābju saturs kā linsēklās, tāpēc jo īpaši noderīgas tās ir bērnu attīstībai. Papildus garšai šim pudiņam varu ieteikt pievienot kvalitatīvu kļavu sīrupu vai kādu ievārījuma karoti, lai deserts kļūtu vēl gardāks. 

Sastāvdaļas:
2,5 ēdamkarotes čia sēklu
Pusglāze piena/kokosriekstu piena
1 svaigs mango
Glāze blenderētu zemeņu
 
Glāzē ar kokosriekstu pienu pievieno čia sēklas. Kārtīgi samaisa, nogaida 2 min un samaisa vēlreiz. Liek ledusskapī atdzesēties uz vismaz stundu. Kad pudiņš ievilcies, gabaliņos sagriež mango. Kārto apakšā, pāri pārliek pudiņu un pa virsu pārlej sablenderētās zemenes. Var dekorēt ar kokosriekstu skaidiņām. 
 
Līva Liepiņa
“Esmu divu bērnu mamma, kurai ļoti patīk gatavot ēst. Tā kā vecākais bērns jau ēd pats, taču jaunākā nupat ir atklājusi pirmo garšu pasauli, lielu daļu manas ikdienas aizņem ēst gatavošana kā vienam, tā otrai. Zinu, ka mums visām gribas būt labām mammām, kas iepriecina mazos ar interesantu un veselīgu ēdienu, taču bieži mēdz trūkt laika un ideju. Tāpēc man ir padomā pāris vieglas un veselīgas receptes, ar kurām šeit dalīšos. Ieskaties un iedvesmojies!”
Iesakām arī:

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes