• KLUBS •

Receptes

25 min.
Sarežģītības pakāpe

Biezpiena plācenīši

Šī recepte ir klasika. Atceros kā mana mamma bērnībā to gatavoja un viņa atcerās kā viņas mamma to gatavoja. Lai kā man garšotu klasiskie biezpiena plācenīši, es nekad nebiju atradusi perfekto proporciju, lai tie sanāktu ideālā konsistencē - ne par šķidru, ne par cietu. Laika gaitā, gatavojot saviem bērniem, esmu to atkodusi un dalos. Plācenīši garšos lieliski gan vakarā, gan no rīta un pasniegti gan ar krējumu, gan ievārījumu. Tik vienkāršs ēdiens, bet variāciju tik daudz!
 
Sastāvdaļas:
200g pilnpiena biezpiena
3 ēdamkarotes miltu
1 ola
cukurs/sāls pēc izvēles
 
Biezpienu sajauc kopā ar miltiem, olu un garšvielām līdz veidojas viendabīga masa. Rokās veido plācenīšus un cep uz pannas, kamēr brūni no abām pusēm.
 
 
Līva Liepiņa
“Esmu divu bērnu mamma, kurai ļoti patīk gatavot ēst. Tā kā vecākais bērns jau ēd pats, taču jaunākā nupat ir atklājusi pirmo garšu pasauli, lielu daļu manas ikdienas aizņem ēst gatavošana kā vienam, tā otrai. Zinu, ka mums visām gribas būt labām mammām, kas iepriecina mazos ar interesantu un veselīgu ēdienu, taču bieži mēdz trūkt laika un ideju. Tāpēc man ir padomā pāris vieglas un veselīgas receptes, ar kurām šeit dalīšos. Ieskaties un iedvesmojies!”
Iesakām arī:

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes