• KLUBS •

Receptes

45 min.
Sarežģītības pakāpe

Varavīksnes plācenīši

Dārzeņi ir tas pārtikas produkts, kuram pavisam noteikti ir jābūt katra bērna ēdienkartes pašā augšgalā. Tikai bieži vien realitāte ir tāda, ka bērni tos ēd nelabprāt. Tāpēc mums, mammām, ir jābūt savām viltībām. Šie plācenīši, kas no ārpuses izskatās tik nevainīgi, patiesībā ir viens liels veselīgu un vitamīniem bagātu dārzeņu kopums. Varu garantēt, ka kopā ar krējumu un zaļumiem šis ēdiens iekaros ne viena vien bērna sirdi. 
 
Sastāvdaļas:
130 g rīvēta cukīni
60 g rīvēta burkāna
60 g smalki sagrieztas sarkanās paprikas
60 g kukurūzas
30 g parmezāna siera
1 ēdamkarote sakapātu pētersīļu
2 olas
40 g zirņu miltu
 
Liec bļodā sarīvēto cukīni un burkānu. Ja veidojas šķidrums, nospied to, cik vien vari. Pievieno papriku, kukurūzu, pētersīļus, sieru un visu labi samaisi. Pievieno olas un samaisi, kā pēdējos pievieno miltus. Cep uz vidējas liesmas no abām pusēm, kamēr plācenīši ir zeltaini brūni. Pasniedz ar krējumu un citiem zaļumiem. 
 
 
Līva Liepiņa
“Esmu divu bērnu mamma, kurai ļoti patīk gatavot ēst. Tā kā vecākais bērns jau ēd pats, taču jaunākā nupat ir atklājusi pirmo garšu pasauli, lielu daļu manas ikdienas aizņem ēst gatavošana kā vienam, tā otrai. Zinu, ka mums visām gribas būt labām mammām, kas iepriecina mazos ar interesantu un veselīgu ēdienu, taču bieži mēdz trūkt laika un ideju. Tāpēc man ir padomā pāris vieglas un veselīgas receptes, ar kurām šeit dalīšos. Ieskaties un iedvesmojies!”
Iesakām arī:

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes