Veselīgs dzīvesveids
Mūsu mērķis ir veicināt sabiedrības izglītotību par veselīga dzīvesveida priekšrocībām.
Atpakaļ

Veselīgas receptes visai ģimenei
 
„Maxima Latvija” Facebook lapā atrodamas veselīgas sezonālo ēdienu fotoreceptes, kas garšos gan bērniem, gan pieaugušajiem un kas pagatavotas no vietējo zemnieku sarūpētām veltēm.
Aktīva dzīvesveida kustības „Maratoni.lv" atbalstīšana

Jau kopš 2011. gada esam kustības „Maratoni.lv" atbalstītāji un kopīgiem spēkiem cenšamies popularizēt aktīvu dzīvesveidu gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. Tāpat arī nodrošinām garšīgas un veselīgas uzkodas dažādu maratonu dalībniekiem un apmeklētājiem, lai netrūkst enerģijas un spēka kā uzstādīt labus rezultātus, tā līdzi just.

„Maxima Latvija” atbalsts darbinieku veselīgam dzīvesveidam
 
„Maxima Latvija” atbalsta darbinieku dalību dažādās veselīga dzīvesveida iniciatīvās – 2016. Gada Lattelecom Rīgas maratonā piedalījās 250 „Maxima Latvija” darbinieki, tāpat arī visi kopā sportojām uzņēmuma organizētajās sporta spēlēs vasarā. Rūpējamies arī, lai gripas sezonā visos „Maxima Latvija” veikalos un birojā darbiniekiem vienmēr virtuvē pieejams medus, ingvers un citrons.

Asins donoru dienas „Maxima Latvija” birojā
Kopš 2012. gada esam ieviesuši labu, nesavtīgu tradīciju – divas reizes gadā pie „Maxima Latvija” biroja tiek organizētas asins donoru dienas, kad pie mums ciemojas „Valsts asinsdonoru centrs” un „Maxima Latvija” darbinieki nodod asinis, lai palīdzētu cilvēkiem, kas nonākuši kritiskā situācijā.

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes