Visi “Maxima” veikali arī turpmāk būs pieejami ikvienam iedzīvotājam
10.10.2021
Atgriezties pie saraksta

Stājoties spēkā ārkārtējai situācijai un stingrākiem valdības ierobežojumiem Covid-19 vīrusa izplatības mazināšanai no pirmdienas, 11. oktobra, visiem Latvijas iedzīvotājiem – gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem, arī turpmāk būs iespējams apmeklēt visus “Maxima” veikalus neatkarīgi no to formāta vai atrašanās vietas. Rūpēs par sabiedrības drošību veikalos tiks samazināts pieļaujamo klientu skaits, tādējādi ir palielināts minimālais platības ierobežojums uz 25 m2 uz vienu cilvēku.
 
“Iespēja iegādāties pārtiku un citas ikdienā nozīmīgas pirmās nepieciešamības preces bez ierobežojumiem ir svarīgi ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tādēļ visu “Maxima” veikalu durvis arī turpmāk paliks atvērtas ikvienam pircējam. Vienlaikus mēs pastiprināsim jau esošos drošības pasākumus, un apsvērsim jaunu ieviešanu, lai rūpētos gan par pircēju, gan mūsu darbinieku drošību un veselību. Jau šobrīd esam ieviesuši virkni pasākumu gan “Maxima” veikalu telpās, gan birojos, to skaitā nodrošinām visaugstākā līmeņa gaisa kvalitātes un ventilācijas sistēmu, sniedzam darbiniekiem zinātnē balstītu informāciju par vakcināciju, organizējam vakcinēšanās iespējas un īstenojam daudz citu aktivitāšu, kopumā investējot vairāk nekā 1 miljonu eiro kopš pandēmijas sākuma, lai ikvienam atrašanās veikalos būtu droša,” norāda “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore Evija Grīnberga.
 
Rūpējoties par gaisa kvalitāti veikalos, “Maxima” veikalos ir mūsdienīgs ventilācijas sistēmu inženiertehniskais aprīkojums, kas ir nodrošināts atbilstoši atļautajam CO2 līmenim, tas tiek pielāgots automātiski, atkarībā no esošās gaisa kvalitātes telpās. Papildus tam šobrīd lielākie Rīgas un reģionu veikali tiek aprīkoti ar jaunākās paaudzes gaisa kvalitātes mērījuma sistēmām. Arī “Maxima Latvija” centrālais birojs ir aprīkots ar modernām rekuperācijas sistēmām, kā arī ikdienā gaisa kvalitātes kontroli veic arī BMS (Building Management System jeb Ēkas automātiskās vadības sistēma), kas nepārtraukti analizē datus par gaisa kvalitāti iekštelpās.
 
Tāpat “Maxima” darbiniekiem tiek organizēti izbraukuma vakcinācijas braucieni visā Latvijā, lai sniegtu iespēju darbiniekiem parūpēties par savu drošību. Divu nedēļu laikā jau ir vakcinēti vairāk nekā 1500 darbinieku, pateicoties darbinieku informēšanai ar zinātnē balstītu informāciju par Covid-19 vīrusu un vakcinācijas nozīmīgumu.
 
Jau ziņots, ka “Maxima” vasarā uzsāka plašu informatīvo kampaņu par vakcināciju sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru un citiem ekspertiem, lai vēl vairāk skaidrotu un iedrošinātu darbinieku un sabiedrības kopumā vēlmi vakcinēties pret Covid-19 vīrusu, atbildot uz interesējošiem jautājumiem.
 
 
Informācija medijiem:                                                                                                                                
Liene Dupate-Ugule
SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 26425420
E-pasts: liene.dupate@maxima.lv
www.maxima.lv
 

Mūsu pakalpojumi Visi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes