Vienotais “Mans veikals” koncepts ieviests jau 100 “Maxima” veikalos

17. marts, 2023

Turpinot attīstīt “Maxima” vienoto “Mans veikals” konceptu tirdzniecības tīklā, šonedēļ durvis vēris “Maxima X” veikals Rīgā, Kvēles ielā 11. Pēc vairāk nekā gada aktīva darba, šis ir jau 100. veikals, kurš piedzīvojis klientiem un darbiniekiem būtiskas pārmaiņas - ir pielāgots preču izvietojums apmeklētāju ērtībām, kā arī ieviesti uzlabojumi, kas palīdzēs darbiniekiem veikt ikdienas pienākumus. Kopumā veikala pielāgošanai investēti teju 70 tūkstoši eiro.
 
“Līdz ar pavasara tuvošanos, esam gandarīti, ka mērķtiecīga darba rezultātā esam pilnveidojuši jau 100 veikalus vienotajam “Mans veikals” konceptam visā Latvijā. Kopā veikalu attīstībā ieguldīta liela enerģija un darbs, kā arī investīcijas, un mēs redzam, ka iedzīvotāji to novērtē. Šī gada pirmo ceturksni arī esam iesākuši jaudīgi ar uzlabotiem veikaliem Rīgā un vairākās Latvijas reģionu pilsētās, kas ļaus iedzīvotājiem un pilsētas viesiem izbaudīt katru iepirkšanās reizi ar tieši viņiem pielāgotu veikala sortimentu un pārdomātu un intuitīvu veikala vides izkārtojumu. Darbu pie jaunā koncepta turpināsim līdz pat gada beigām, ieviešot jauno konceptu pārējos mūsu veikalos, īpašu uzmanību pievēršot lielāka formāta veikaliem,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības un ražošanas direktore.
 
Kā ziņots iepriekš, “Mans veikals” koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zāles ir plašākas un gaišākas, kā arī tajās ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima” veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.
 

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA