Valmierā durvis pircējiem ver lielā formāta “Maxima” veikals

30. novembris, 2023

Turpinot izvērst vienoto veikalu konceptu visā Latvijā, šodien, 30. novembrī, durvis vēris atjaunotais “Maxima XX” veikals Valmierā, Georga Apiņa ielā 10a. Veikala pārveidē un jaunā koncepta ieviešanā investēti teju 300 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku un plašāku, nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos iedzīvotājiem.
 
“Iedzīvotāju iecienītais “Maxima XX” veikals Valmierā ir šī gada noslēdzošais lielā formāta veikals, kuru pielāgojam vienotajam veikalu konceptam. Esam patiesi priecīgi, ka gada nogalē Valmieras iedzīvotājiem būs iespēja savus iemīļotākos produktus gan ikdienai, gan svētkiem iegādāties atjaunotā, skaistā veikalā. Līdz gada beigām plānojam pielāgot vēl divus veikalus jaunajam veikalu konceptam – Rīgā un Valkā, lai vēl plašākam iedzīvotāju lokam būtu iespēja iepirkties ērtā un pārdomātā veikalu vidē,” stāsta Evija Grīnberga, “Maxima Latvija” tirdzniecības un ražošanas direktore.
 
Vienotais veikalu koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zāles ir plašākas un gaišākas, kā arī tajās ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam, ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Vienotais “Maxima” veikalu koncepts tiek ieviests visās Baltijas valstīs un paredz, ka līdzīga formāta veikali ir pilnveidoti tā, lai tajos būtu ērtāk un vieglāk iepirkties, pielāgojot sortimentu pircēju vajadzībām un veikalu plauktos izvietojot iedzīvotāju iecienītākos produktus. Pēc veikalu pārveides uz jauno “Maxima” veikalu konceptu, arī turpmāk veikalu tīklā visā Latvijā ir pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts un jaunā privātā pārtikas preču zīmola “Well Done” produkcija ar bagātīgu svaigo pārtikas produktu klāstu par pieejamu cenu.

Informācija medijiem

Raina Anna Ločmele

“Maxima Latvija” pārstāve