Tukumā durvis ver pirmais “Maxima” jaunā koncepta veikals

22. jūlijs, 2022

Šodien, 21. jūlijā, pēc vairāku mēnešu darba durvis ver jaunā koncepta “Maxima X” veikals Tukumā, Meža ielā 22. Šis ir jau 35. vienotā koncepta veikals Latvijā, kurā sortiments un preču izvietojums veidots tā, lai tas būtu ērts un saprotams klientiem, kā arī atvieglotu ikdienas darbu veikala darbiniekiem. Veikala rekonstrukcijā un būvniecībā, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti vairāk nekā 100 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku, plašāku un nodrošinot ērtāku iepirkšanās un darba vidi reģiona iedzīvotājiem.
 
“Līdz šim jaunāko vienotā koncepta veikalu Kurzemē mēs atklājām pērnā gada decembrī Kandavā, un esam gandarīti, ka šovasar atgriežamies šajā skaistajā novadā, lai pievienotu jaunā koncepta veikalu tīklam arī vietējo iedzīvotāju iecienīto veikalu Tukumā. Šis “Maxima X” veikals tagad pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs vēl ērtāks, jo ikdienai un svētkiem nepieciešamie produkti būs viegli pieejami, un tos papildinās plašs vietējo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī daudzveidīgas gatavās “Meistara Marka” maltītes, kas lieliski piestāvēs vasaras piknikam,” norāda Elīna Stībele, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
Jaunā “Maxima X” formāta veikala telpas ir pārveidotas pircēju un darbinieku ērtībām. Papildus tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Veikalā ir mainījies telpu izkārtojums, tādējādi izdevīgākie pirkumi būs pieejamākās vietās – veikalu sākumā, lai pircēji vienmēr var iepazīties ar labākajiem piedāvājumiem. Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.
 

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA