TOP 6 padomi kā saņemt pirmās nepieciešamības preces mājās
20.03.2020
Atgriezties pie saraksta

 1. Lūdz palīdzību ģimenes locekļiem

Ja esi mājās, bet tavs ledusskapis ir tukšs, palūdz, lai rūpes uzņemas tuvinieki, draugi vai kaimiņi. Vienojies, lai nepieciešamos pārtikas produktus un pirmās nepieciešamības preces sagādā tavā vietā. Noteikti izmanto veselo ģimenes locekļu palīdzību, lai parūpētos arī par savu mājas mīluli, izvedot viņu pastaigā.


2. Meklē vai sniedz palīdzību ar sociālo tīklu starpniecību 

Ja šobrīd Tev nevar palīdzēt radinieki vai draugi, meklē palīdzību, izmantojot sociālos tīklos. Varbūt vari uzrunāt kādu netālu dzīvojošu darba kolēģi vai skolas laika draugu, vai arī iesaistīties kādā labdarības kopienā, piemēram, www.paliec-majas.lv. Tā dod iespēju gan saņemt, gan sniegt palīdzīgu roku nepieciešamo lietu iegādei tiem, kuriem šobrīd tas ir nepieciešams visvairāk.  Brīvprātīgie piedāvā palīdzību, ja ir nepieciešama pārtikas preču, medikamentu vai citu sadzīves lietu piegāde vai atbalsts mājdzīvnieku aprūpei. Savukārt, ja veselības stāvoklis atļauj sniegt palīdzību tiem, kuriem šobrīd tā nepieciešama vairāk, kustība aicina pievienoties un kļūt par vienu no brīvprātīgajiem.


3. Draudzējies ar kaimiņiem

Ja dzīvo daudzdzīvokļu mājā vai privātmāju ciematā, ir īstais brīdis sadraudzēties ar kaimiņiem. Ja esi nolēmis doties uz veikalu, piedāvā no tā nepieciešamās lietas atnest arī saviem kaimiņiem. Nosūti sms kaimiņiem vai piestiprini kāpņu telpā informatīvu paziņojumu ar laikiem, kad plāno apmeklēt veikalu, un palūdz, lai kaimiņš tavā pastkastītē iemet sarakstu ar nepieciešamām lietām. Sagādā produktus, noliec tos pie kaimiņa ārdurvīm un, zvanot pie tām, paziņo par produktu piegādi. Noteikti pievieno klāt zīmīti ar labiem veselības vēlējumiem, tas iepriecinās Tavu kaimiņu un padarīs viņa dienu saulaināku! Un kas zina, varbūt pēc laika tas vainagosies ar kopīgām vakariņām.


4. Dalies ar savām pusdienām

Varbūt esi viens no tiem, kam patīk gatavot un ēdiens regulāri paliek pāri. Ja pusdienās izvārītais zupas katls jau atkal ir lielāks nekā varat notiesāt savās mājās, padalies ar to un iepriecini kādu senioru ar gatavu siltu maltīti. Nekas nesniedz tik lielu gandarījumu, kā iespēja palīdzēt apkārtējiem.


5. Samazini pirkumu biežumu un pasūti preces interneta veikalos

Plāno maltītes ilgākam laikam un izmanto pārtikas preču interneta veikalus savu nepieciešamo produktu un sadzīves preču iegādei. Interneta veikals barbora.lv ir izstrādājis un klientiem piedāvā jaunu preču saņemšanas veidu, izmantojot bezkontakta piegādi. Tas nozīmē, ka kurjers pasūtījumu atstās pie Jūsu dzīvokļa vai mājas namdurvīm un informēs Jūs, ka pirkumi ir piegādāti. Pašreizējā klientu pieprasījuma pieauguma dēļ pasūtījumu piegādes laiki aizpildās īpaši ātri, tādēļ, lai pasūtījumu mājas saņemtu tie, kam tas kritiski vajadzīgs, pasūtījumu var veikt līdz 4 dienām uz priekšu ierasto 7 vietā.

Minimālā piegādes summa, pasūtot pārtiku interneta veikalā Barbora.lv, ir 19,99 EUR. Barbora.lv piegādes teritorija ir Rīga un Rīgas rajons: Rīga, Jūrmala, Ikšķile, Baloži, Dreiliņi, Saurieši, Babīte, Mārupe, Ādaži, Garkalnes novads, Ķekavas novads, Olaines novads, Salaspils novads, Stopiņu novads. Maksas piegāde paliks stabili zema no 0,99-2,49 eiro, neatkarīgi no pieprasījuma apjoma, savukārt  pirkumiem no 50 EUR piegāde ir bezmaksas.

6. Rūpējieties par savām ģimenēm

Aicinām rūpīgi sekot līdzi ieteikumiem un atbildīgi izturēties pret visiem valdības noteiktajiem piesardzības pasākumiem, lai parūpētos ne tikai par sevi, bet arī ģimenes locekļiem. Lai atvieglotu aktuālas informācijas iegūšanu, mēs piedāvājam idejas, kas var būt noderīgas šajos jaunajos, neierastajos apstākļos – receptes, ieteikumus skolēniem, padomus pirkumu organizēšanai un citus ierosinājumus ikdienas vajadzību nodrošināšanai. Sekojiet tēmturiem #MēsParJums #JūsParĢimeni #Maxima, lai ērti, vienkopus iegūtu visus mūsu sagatavoto materiālus, kā arī dalaties ar saviem priekšlikumiem un idejām.

 

Papildu informācija:

Liene Dupate-Ugule
SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja
Tālr.: 26425420
e-pasts: liene.dupate@maxima.lv 
www.maxima.lv

 

 

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes