Saziedots rekordliels atbalsts maznodrošināto mājdzīvniekiem – vairāk nekā 14 tonnas barības

28. jūnijs, 2023

Noslēdzoties “Maxima Latvija”, “Latvijas Sarkanais Krusts” un dzīvnieku maltīšu vairumtirgotāja “Mars Latvia” organizētajai kampaņai “Mīluļu dienas”, saziedots rekordliels daudzums – 14,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, ar saziedoto barības apjomu būs iespējams nodrošināt 132 331 pilnvērtīgas maltītes, kas tiks nogādātas maznodrošināto mājas mīluļiem visā Latvijā.
 
“Katram dzīvniekam ir tiesības uz pilnvērtīgu dzīvi, un tas ietver arī pilnvērtīgas maltītes nodrošināšanu. Tāpēc ir patiess prieks redzēt, ka cilvēku vēlme palīdzēt četrkājainajiem draugiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk, ir rezultējusies rekordlielos apjomos. Paldies “Maxima Latvija” un  “Mars Latvia” par iespēju sadarboties un aizvadīt vēl vienu veiksmīgu labdarības kampaņu. “Mīluļu dienas” kampaņa ir lieliska tradīcija, kas ļauj atbalstīt maznodrošinātos mājdzīvniekus, lai nodrošinātu, ka viņi saņem visu, kas viņiem nepieciešams, lai būtu veseli un laimīgi, stāsta “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons.
 
“Mums ir patiess prieks, ka šīs labdarības kampaņas laikā, pateicoties cilvēku atsaucībai, ir izdevies saziedot rekordlielu daudzumu barības četrkājainajiem draugiem, kam tas nepieciešams visvairāk.  Šī sirsnīgā “Mīluļu dienas” kampaņa ir īpaša aktivitāte, kuras laikā ikvienam “Maxima Latvija” klientam ir iespēja palīdzēt tām ģimenēm un viņu mīluļiem, kurām šodienas izaicinājumi ir īpaši sarežģīti. Vēlamies pateikties visiem mūsu klientiem, kā arī “Latvijas Sarkanais Krusts” un “Mars Latvia” par iesaisti un iespēju palīdzēt tik daudz ģimenēm un viņu mīluļiem. Ikviens ir pelnījis rūpes, atbalstu un pilnvērtīgu maltīti,” uzsver “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.
 
“Rūpes par mājdzīvniekiem ir viena no “Mars” prioritātēm, tāpēc šajā izaicinājumiem bagātajā laikā ir svarīgi atbalstīt tos, kam palīdzība nepieciešama visvairāk. Turklāt, nodrošinot kvalitatīvu un sabalansētu barību, mēs palīdzam mājdzīvniekiem būt veseliem un dzīvespriecīgiem visas dzīves garumā. Lepojos, ka jau vairāku gadu garumā, sadarbojoties ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” un “Maxima” klientu atbalstu, varam sniegt būtisku atbalstu un kopīgi palīdzēt mūsu četrkājainajiem draugiem. Pateicoties šim projektam, mums ir iespēja ziedot vairāk nekā 130 000 augstas kvalitātes maltītes suņiem un kaķiem,” norāda Mindaugas Gutauskas, “Mars” Vadītājs Baltijas valstīs.
 
Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 16. maija līdz 29. maijam iedzīvotāji tika aicināti iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedoja maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja