Pēc vienotā “Mans veikals” koncepta ieviešanas, durvis ver “Maxima XX” veikals Ogrē

28. aprīlis, 2023

Ieviešot vienoto “Mans veikals” konceptu arī lielākos “Maxima” formāta veikalos, durvis vēris “Maxima XX” veikals Ogrē, Rīgas ielā 23. Veikala pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti 380 000 eiro, padarot veikalu intuitīvāku, plašāku un nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos iedzīvotājiem.
 
“Tuvojoties maija svētkiem un brīvdienām, esam patiesi priecīgi un lepni, ka “Maxima XX” veikals Ogrē ir pievienojies “Mans veikals” formātu saimei. Veikala pilnveidošanā īpašu uzmanību pievērsām sortimentam, lai veikalā būtu pieejami tie produkti, ko klienti iecienījuši visvairāk, tādēļ tagad pilsētas iedzīvotāji un viesi svētkiem un ikdienai nepieciešamos produktus varēs atrast vēl pārdomātākā vidē, tostarp arī ērtāk un ātrāk. Līdz gada beigām plānojam jauno konceptu ieviest vēl 11 “Maxima XX” formāta veikalos visā Latvijā, padarot mūsu klientu iepirkšanās pieredzi vēl patīkamāku,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības un ražošanas direktore.
 
Kā ziņots iepriekš, “Mans veikals” koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zāles ir plašākas un gaišākas, kā arī tajās ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam, ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima” veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.
 

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja