Papīra maisiņi arī augļiem un dārzeņiem – “Maxima Latvija” ievieš jaunu dabai draudzīgu iniciatīvu savos lielākajos veikalos

12. aprīlis, 2022

Sekojot līdzi iedzīvotāju iepirkšanās paradumiem un veicinot plastmasas iepakojuma samazināšanu, “Maxima Latvija” ir paplašinājusi videi draudzīga iepakojuma klāstu veikalu augļu un dārzeņu zonā. Turpmāk lielākā formāta jeb “Maxima XXX” veikalos svaigos dārzeņus un augļus varēs iepakot arī papīra maisiņos bez papildu maksas.
 
“Pārdomāta resursu izmantošana un ilgtspējīgu risinājuma ieviešana ir veids, kā varam palīdzēt dabai un veidot atbildīgu rītdienu kopā, samazinot savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu. “Maxima Latvija” jau ilgstoši savā darbībā īsteno videi draudzīgas iniciatīvas un kā pirmais no mazumtirdzniecības uzņēmumiem jau 2008. gadā pilnībā atteicās no bezmaksas lielajiem plastmasas maisiņiem. Redzam, ka šīs iniciatīvas novērtē arī mūsu klienti, kuri arvien vairāk tiecas pēc videi draudzīgākiem risinājumiem veikalu vidē. Apzinoties uzņēmēju atbildību pircēju paradumu veidošanā, mēs mērķtiecīgi paplašinām izvēles iespējas mūsu klientiem. Tieši tādēļ esam ieviesuši papīra maisiņus augļu un dārzeņu nodaļā kā alternatīvu plastmasas maisiņiem mūsu lielākajos veikalu formātos,” uzsver “Maxima Latvija” tirdzniecības direktore Evija Grīnberga.
 
Papildus jaunajai iniciatīvai veikalos, “Maxima Latvija” saviem klientiem veikalos piedāvā arī citus dabai draudzīgus risinājumus savu ikdienas pirkumu nogādāšanai mājās. Kā viens no populārākajiem iepakojumiem ir lielie papīra iepirkumu maisiņi, kas ir ļoti iecienīti klientu vidū – cilvēki to izvēlas ievērojami biežāk un to pieprasījums, piemēram, šī gada februārī pret pagājušā gada februāri, ir dubultojies. Papildus videi draudzīgiem iepirkuma maisiņiem, “Maxima” veikalu klientiem ir pieejami arī atkārtojami lietojami maisiņi augļiem un dārzeņiem, kā arī daudzreiz lietojamās iepirkumu somas no pārstrādājamā materiāla.
 
Tāpat lielākajos “Maxima” veikalos klientiem ir iespēja sveramos gatavos kulinārijas izstrādājumus iegādāties savos līdzi paņemtajos traukos, piemēram, salātus, lūdzot iesvērt savā iemīļotajā pusdienu kārbā.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja