“Maxima” tirdzniecības centros strādās arī brīvdienās, veicinot sociālo distancēšanos
26.03.2020
Atgriezties pie saraksta

Lēmums arī nedēļas nogalēs tirdzniecības centros atstāt atvērtus pārtikas veikalus ir pareizs un svarīgs krīzes situācijas pārvarēšanai, jo tieši tirdzniecības centros ierasti ir lielāka formāta pārtikas veikali, kas veicina ievērot sociālo distancēšanos. Tirdzniecības centros “Maxima” veikalos ir būtiski lielāka platība, līdz ar to ir svarīgi, lai šie veikali iedzīvotājiem ir atvērti brīvdienās, nodrošinot pēc iespējas lielāku sociālo distanci un cilvēku skaitu izkliedētu uz visām nedēļas dienām.
 
“Šobrīd primāri ir pēc iespējas vairāk ierobežot vīrusa izplatību, tāpēc paldies valdībai par konstruktīviem un operatīviem lēmumiem cilvēku plūsmas samazināšanas publiskās vietās. Lielāka izmēra veikalos pieejams arī plašāks sortiments, kas ļauj cilvēkiem visu vajadzīgo nopirkt vienā vietā, nevis apbraukāt vairākus veikalus. Mēs redzam, ka cilvēki ir mainījuši paradumus un tagad iepērkas retāk, bet iegādājas lielāku preču grozu, kas pēdējās dienās audzis par aptuveni 30 %, salīdzinot ar identisku periodu pērn. Tas veicina sociālo distancēšanos, proti, ir mazāk veikalu apmeklējumu un mazāk saskarsmes. Tāpat arī lielā formāta veikalos parasti tiek izmantoti iepirkumu ratiņi, kas arī dabiski ļauj labāk ievērot distanci. Šīs detaļas veido jaunu paradumu kopumu, kas ļaus Latvijai veiksmīgāk pārvarēt korona vīrusa krīzi,” stāsta Viktors Troicins, “Maxima Latvija” vadītājs.
 
Visi “Maxima” veikali ir atvērti un strādā noteiktajos darba laikos, nemainīgi nodrošinot pircējus ar kvalitatīvo un plašo produktu klāstu. “Maxima” uzsver, ka produktu ir un būs pietiekamā apjomā par stabili zemu cenu. Piegādes visos veikalos, neatkarīgi no to formāta un atrašanās vietas, tiek veiktas regulāri, veicot produktu apjoma korekcijas atbilstoši pastiprināta pieprasījuma prognozēm.
 
 
Papildu informācija:
Liene Dupate-Ugule
SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja
Tālr.: 26425420
e-pasts: liene.dupate@maxima.lv 
www.maxima.lv

Mūsu pakalpojumi Visi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes