“Maxima” paplašina “Latvijas pienam būs BŪT!” iniciatīvu

28. februāris, 2023

Izvēršot sniegto atbalstu Latvijas piena produktu ražotājiem un veicinot vēl plašāku vietējo piena produktu pieejamību pircējiem, iniciatīvas “Latvijas pienam būs BŪT!” ietvaros “Maxima Latvija” ir samazinājusi cenas vēl vairāk nekā 50 Latvijā ražotajiem piena produktiem. Kopumā jau 250 vietējie produkti visās piena produktu kategorijās “Maxima” veikalos tagad ir pieejami par samazinātu cenu.  
 
“Pircēju pieprasījums pēc Latvijā ražotājiem piena produktiem pieaug ik dienu, tādēļ sadarbībā ar vietējiem ražotājiem esam paplašinājuši to pašmāju piena produktu klāstu, kas mūsu veikalos pieejams par īpaši zemu cenu. Kopš pagājušās nedēļas vēl 50 ikdienā plaši lietoti un iecienīti piena produkti Latvijas iedzīvotājiem ir pieejami īpaši izdevīgi. Jau līdz šim iniciatīvā Latvijas pienam būs BŪT!” ietvertajiem produktiem tagad ir pievienoti arī pašmāju piena produkti tādās kategorijās kā piens, biezpiena produkti, sviests, siers, skābais un saldais krējums, kefīrs, jogurti un deserti,” stāsta “Maxima Latvija” svaigo un saldēto pārtikas kategoriju grupas vadītāja Evita Neimane.
 
“Maxima” pārdošanas dati liecina, ka kopš iniciatīvas uzsākšanas pieprasījums pēc Latvijā ražotajiem piena produktiem “Maxima” veikalos ik dienu būtiski palielinās, sasniedzot vidēji 60% pieaugumu nedēļas laikā. Būtiskākais pieprasījuma pieaugums novērots piena (76%) un biezpiena kategorijās (66%), kā arī sviesta kategorijā, kur tas ir teju trīskāršojies.
 
Jau ziņots, ka, operatīvi reaģējot uz izmaiņām piensaimniecības nozarē un atbalstot Latvijas ražotājus un iedzīvotājus, “Maxima Latvija” uzsākusi iniciatīvu “Latvijas pienam būs BŪT!”, kas sadarbībā ar Latvijas lielākajiem piena produktu ražotājiem paredz būtisku Latvijā ražoto piena produktu cenu samazinājumu “Maxima” veikalos. Cenas jau sākotnēji tika samazinātas 200 ikdienā svarīgākajiem piena produktiem – Latvijā ražotam pienam, krējumam, biezpienam, sviestam, kefīram, sieram, jogurtam u.c. piena produktiem. Piena produktus ar samazināto cenu “Maxima” veikalos ir iespējams iegādāties no 7. februāra, un iniciatīvas ietvaros tie ir nopērkami ar “Paldies” karti, kas ikvienam pircējam pašlaik ir pieejama par 0,01 eiro.
 
Iniciatīvas “Latvijas pienam būs BŪT!” cenas ir samazinātas Latvijas lielāko piena ražotāju AS “Tukuma piens”, AS “Rīgas piena kombināts”, AS “Cesvaines piens”, AS “Jaunpils pienotava”, AS “Latgales piens”, AS “Lazdonas piensaimnieks”, AS “Rankas piens”, AS “Smiltenes piens”, AS “Talsu piensaimnieks” un SIA “Zemturi ZS” ražotajai produkcijai.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja