“Maxima” nodrošinās darbu dīkstāvē esošo nozaru darbiniekiem
19.03.2020
Atgriezties pie saraksta

Rūpējoties par efektīvu darba organizāciju un solidarizējoties sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības vides veidošanā, “Maxima” piedāvā nodarbinātajiem dīkstāvē esošajās nozarēs īstermiņa darba attiecības ārkārtas situācijas periodā, vienlaikus saglabājot līguma attiecības ar esošo darba devēju.
 
“Redzot, cik lielos apmēros ārkārtas situācija ietekmē daudzus Latvijas uzņēmumus un viņu darbiniekus, kā arī valdības ierobežotās iespējas sniegt atbalstu ikkatram, mēs pieņēmām lēmumu solidarizēties ar grūtībās nonākušajiem un uzrunāt dīkstāvē esošo uzņēmumu darbiniekus. Mēs piedāvājam darba iespējas šajā sarežģītajā laikā ar iespēju atgriezties savā nozarē, tiklīdz situācija būs normalizējusies.  Vienlaikus mums joprojām ir jāspēj efektīvi veikt visus veikalu ikdienas uzturēšanas darbus un daudzos papildu pasākumus īpašas piesardzības nodrošināšanai darbinieku un klientu drošībai, tādēļ katram darbiniekam šobrīd ir vēl lielāka nozīme,” stāsta “Maxima Latvija” personāla vadības un tirdzniecības tīklu direktore Gunita Ķiesnere. 
 
Šobrīd “Maxima” meklē papildspēkus tādu pienākumu veikšanai kā preču izvietošana plauktos, interneta veikala “Barbora” pasūtījumu komplektēšana, piegādāšana un kurjeru pakalpojumu nodrošināšana.
 
Vairāk par pieejamām vakancēm var uzzināt uzņēmuma mājas lapā www.maxima.lv vai zvanot pa informatīvo tālr. 8 000 0088.
 
 
Papildu informācija:
Liene Dupate-Ugule
SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja
Tālr.: 26425420
e-pasts: liene.dupate@maxima.lv 
www.maxima.lv

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes