“Maxima Latvija” šonedēļ atklāj divus jaunus “Mans veikals” koncepta veikalus Olainē un Jūrmalā

04. novembris, 2022

Turpinot izvērst jauno “Mans veikals” konceptu “Maxima” veikalos Latvijā, šonedēļ durvis ver divi “Maxima” jaunā koncepta veikali – Olainē un Jūrmalā. Olainē šis ir jau otrais vienotā koncepta veikals, savukārt Jūrmalā jau ceturtais. Abi veikali ir pielāgoti apmeklētāju ērtībām, paredzot plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu, kā arī ieviešot uzlabojumus, kas ļaus darbiniekiem ikdienas pienākumus veikt efektīvāk.
 
“Gada patriotiskākais mēnesis – novembris – ir iesācies ar svētkiem arī “Maxima” veikalu tīklā. Jaunajam konceptam pielāgotie veikali Olainē un Jūrmalā gaidīs pircējus jaunā un mūsdienīgā veidolā un padarīs pilsētas iedzīvotāju un viesu ikdienu daudz ērtāku. Līdz ar šo veikalu atvēršanu pēc rekonstrukcijas “Mans veikals” koncepta veikalu tīkls apvieno jau 75 jaunā formāta veikalus. Aktīvu darbu pie “Maxima X” formāta veikalu pielāgošanas vienotajam konceptam turpināsim līdz pat gada beigām, lai vēl plašākam iedzīvotāju lokam Latvijā būtu iespēja iepirkties ērtā un pārdomātā veikalu vidē,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
Olainē “Maxima” vienotā koncepta veikals atrodas Veselības ielā 1, savukārt Jūrmalā – Dzintaros, Viestura ielā 25, vien dažus soļus no iedzīvotāju un pilsētas viesu iecienītā “Līvu Akvaparka”. Abu veikalu pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā un rekonstrukcijā, investēti vairāk nekā 170 tūkstoši eiro.
 
Veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.
 

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja