“Maxima Latvija” saņem augsto “Platīna” novērtējumu ilgtspējas indeksā

01. jūlijs, 2022

Jau otro gadu pēc kārtas “Maxima Latvija” saņem augsto “Platīna” novērtējumu Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) organizētajā Ilgtspējas indeksā. Tā ietvaros tiek vērtēta uzņēmumu stratēģija, tiešās un netiešās ietekmes vadība, attiecības ar darbiniekiem, sabiedrību un sadarbības partneriem.
 
“Esmu pagodināta, ka Maxima Latvija jau otro gadu pēc kārtas saņem vienu no augstākajiem Ilgtspējas indeksa novērtējumiem – platīna kategoriju. Šis novērtējums apstiprina, ka mūsu kā uzņēmuma, kas ir vērsts uz sabiedrību, ilgtspējas aktivitātes rada pozitīvu ietekmi, kā arī šis apbalvojums  motivē turpināt pilnveidot savus biznesa procesus un strādāt, lai sasniegtu arvien augstākus standartus,” stāsta Maxima Latvija” vadītāja Karolina Zygmantaite.

Arī uzņēmuma grupas ietvaros, “Maxima Grupe” sistemātiski uzlabo ilgtspējas rezultātus un šī gada maijā saņēma visaptverošu Morningstar Sustainalytics ESG (vide, sabiedrība un pārvaldība) riska vērtējumu, iegūstot 21,7 punktus, kas norāda uz zemu ESG risku uzņēmuma būtiskajām ilgtspējas jomām, kā arī apliecina “Maxima Grupe” apņemšanos īstenot atbildīgu uzņēmējdarbības praksi un veicināt ilgtspēju.

“Maxima Latvija” 2021.gadā turpināja atbalstīt sabiedrībai nozīmīgas iniciatīvas un vietējās kopienas, kā arī turpināja ieviest risinājumus, lai uzlabotu uzņēmuma energoefektivitāti un mērķtiecīgi samazinātu uzņēmuma darbības ietekmi uz vidi. Rūpējoties par sabiedrības veselību un labklājību ilgtermiņā, “Maxima” turpināja aktīvi atbalstīt projektus un iniciatīvas, kas vērstas uz veselīga dzīvesveida un paradumu veicināšanu bērnu un jauniešu vidū - uzņēmums turpināja atbalstīt bērnu  rehabilitāciju, jaunatnes sporta organizācijas un dažādu vietējo kopienu iniciatīvas. 2021.gadā kopējais atbalsta apmērs dažādām kopienām sasniedza aptuveni pusmiljonu eiro.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA