“Maxima Latvija” ir apturējusi Krievijā un Baltkrievijā ražoto produktu iepirkumu un pieņēmusi lēmumu izņemt šīs preces no veikalu sortimenta

24. februāris, 2022

Atbilstoši “Maxima” uzņēmumu grupas kopējai nostājai, “Maxima Latvija” ir apturējusi Krievijā un Baltkrievijā ražoto produktu iepirkumu un pieņēmusi lēmumu izņemt šīs preces no veikalu sortimenta. Par šo lēmumu tuvākajā laikā tiks informēti arī uzņēmuma sadarbības partneri, kas veic konkrēto preču piegādi.

Krievijā ražotas preces procentuāli veido pavisam nelielu daļu no kopējā “Maxima Latvija” produktu klāsta, tādēļ veiktās izmaiņas neietekmēs “Maxima” veikalu sortimentu. Mūsu līdzšinējā pieredze Covid-19 pandēmijas kotekstā ļāvusi pārliecināties, ka nepieciešamības gadījumā Latvijas ražotāji spēj nodrošināt pilnvērtīgus preču krājumus un aizvietot arī importēto preču sortimentu. “Maxima Latvija” sortimentā dominē vietējo Latvijas ražotāju produkcija, kas, pateicoties ciešai sadarbībai ar vairāk nekā 500 Latvijas ražotājiem, mūsu veikalos pieejama īpaši plašā apjomā – vidēji katrs trešais produkts “Maxima” veikalos ir tieši vietējā zīmola.

“Maxima Latvija” turpinās cītīgi sekot līdzi situācijas attīstībai un Latvijas valdības virzītajiem lēmumiem attiecībā uz jekbādiem iespējamiem ierobežojumiem. Atbilstoši tiem īstenosim rīcības plānu šādām situācijām.