“Maxima Latvija” iegūst statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”

26. jūlijs, 2022

 

“Maxima Latvija” ieguvusi Sabiedrības integrācijas fonda piešķirto valsts programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu, kas apliecina uzņēmuma rūpes par to, lai uzņēmuma darbības ikdienā tiktu ieviestas un īstenotas dažādas iniciatīvas ģimenei draudzīgas darba vietas un ģimenei draudzīgas iepirkšanās vides nodrošināšanai. Statuss uzņēmumam piešķirts līdz 2024. gadam.

 

“Arvien lielāka nozīme darba vietas izvēlē dažādās amata kategorijās ir tieši uzņēmuma iekšējai kultūrai un īstenotajām iniciatīvām, lai radītu patīkamu darba vidi un ieguldījumu sabiedrībā. Ģimenes vērtību stiprināšana, darbinieku ģimeņu atbalstīšana, kā arī iesaiste dažādos sabiedrībā nozīmīgos pasākumos, lai veicinātu bērnu un jauniešu veselību un labklājību, ir viena no “Maxima Latvija” galvenajām prioritātēm. To regulāri apliecinām arī ar saviem darbiem – īstenojam dažādas iniciatīvas uzņēmuma ietvaros, kā arī piedalāmies sabiedrībai būtisku iniciatīvu īstenošanā, piemēram, atbalstot dažādas biedrības un vietējās kopienas, īpašu uzmanību pievēršot tieši bērnu un jauniešu atbalstam. Vienlaikus strādājam arī pie tā, lai nodrošinātu mūsu klientiem arvien patīkamāku un ērtāku iepirkšanās pieredzi un attīstītu dažādas īpaši ģimenēm paredzētas priekšrocības,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” personāla vadības direktore.

 

“Lai veicinātu ikviena veida darba devēju rūpes par savu darbinieku spēju harmonizēt savu privāto ģimenes un profesionālo darba dzīvi, kopš 2020. gada Sabiedrības integrācijas fonds īsteno programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Programmas ietvaros darba devējiem ir iespēja pieteikties savas darba vides izvērtējumam un iegūt publisku ģimenei draudzīgas darbavietas statusu, kā arī saņemt atbalstu dažādu ģimenei draudzīgu prakšu ieviešanai organizācijā. Paldies “Maxima Latvija”, vienam no lielākajiem darba devējiem valstī, par dalību programmā, sniedzot būtisku ieguldījumu ģimenēm draudzīgas vides veicināšanā valstī. Ceram, ka arī citi darba devēji sekos piemēram!” stāsta Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

 

“Maxima Latvija”  ģimenei draudzīgas darbavietas statusu apliecina ar dažādām iniciatīvām un aktivitātēm – uzņēmums nodrošina dažādas atlaides un dāvanas svētkos, ģimeņu dalību dažādās veselīga dzīvesveida un sporta iniciatīvās, dāvanas daudzbērnu ģimenēm un pabalstus ģimenēm svarīgos dzīves notikumos, kā arī īsteno īpašu stipendiju programmu uzņēmuma darbinieku bērniem, lai veicinātu viņu talantu attīstību.

 

Tajā pašā laikā rūpīgi tiek domāts par ģimenēm ērtas un patīkamas iepirkšanās pieredzes nodrošināšanu, ieviešot “Maxima” veikalos atsevišķas kases un autostāvvietas, kas īpaši paredzētas ģimenēm ar bērniem. Papildus tam, “Maxima” piedāvā arī īpašu lojalitātes programmu jaunajiem vecākiem “Mazuļu klubs”, kurā var veidot papildus “Paldies” kartes uzkrājumu, saņemt īpašos piedāvājumus un vērtīgu informāciju, veselīga uztura un recepšu idejas, kā arī piedalīties dažādos pasākumos kā, piemēram, “Gaidību ceturtdienas”.

 

“Maxima Latvija” aktīvi atbalsta arī dažādus sociālos projektus, kuru mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu veselību un rehabilitāciju, piemēram, atbalsta rehabilitācijas centru “Poga” un kustību “Ēstprieks”. Papildus tam, uzņēmums sniedz atbalstu sportam un veselīga uztura popularizēšanai.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA