“Maxima Latvija” februāri iesāk atklājot divus “Mans veikals” koncepta veikalus - Krāslavā un Rīgā

10. februāris, 2023

Izvēršot vienoto “Mans veikals” konceptu Latvijā, šonedēļ durvis pēc pārveides ver jaunā koncepta “Maxima X” veikali Krāslavā un Rīgā. Turpmāk ne tikai pircējiem būs ātrāka un ērtāka iepirkšanās, bet arī darbinieki ikdienas pienākumus varēs veikt vēl efektīvāk. Veiktās pārmaiņas veikalu vidē paredz plašākas veikala telpas, intuitīvāku izkārtojumu un citus mūsdienīgus uzlabojumus.
 
“Esam gandarīti, ka šis gads ir iesākts raženi un mūsu vienotais “Mans veikals” koncepts februārī tiek ieviests vēl divos “Maxima X” veikalos - Krāslavā un Rīgā. Mums ir īpašs prieks, ka no februāra Krāslavas veikala darbinieku ikdienas darba vide būs vēl ērtāka, savukārt pircējiem iepirkšanās - vēl parocīgāka. Plašais sortiments ar pārdomātu izkārtojumu palīdzēs Krāslavas iedzīvotājiem un viesiem ieekonomēt laiku iepērkoties un priecēs ar ikdienai un svētkiem nepieciešamo produktu sortimentu. Turpināsim aktīvu darbu pie veikalu tīkla attīstības, ieviešot jauno konceptu “Maxima” veikalos arī citās Latvijas pilsētās,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
“Maxima” vienotā koncepta veikals Krāslavā atrodas Vienības ielā 57, savukārt Rīgā - Meldru ielā 1A.
 
“Mans veikals” koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima” veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja