“Maxima Latvija” atklāj trīs jaunus “Mans veikals” koncepta veikalus Ludzā, Dobelē un Ķekavā

22. septembris, 2022

Pēc vairāku mēnešu darba durvis ver trīs jaunā koncepta veikali Ludzā, Dobelē un Ķekavā. Šajās pilsētās šie ir pirmie vienotā “Mans veikals” koncepta veikali, kas piedzīvojuši ievērojamas pārmaiņas, lai veikalu apmeklētājiem iepirkšanās būtu vēl patīkamāka un ērtāka. Koncepts paredz plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu, kā arī ieviestie uzlabojumi ļaus darbiniekiem veikt ikdienas pienākumus efektīvāk.
 
““Mans veikals” koncepts vieno “Maxima” veikalus visā Latvijā un Baltijā un šonedēļ pielāgotie “Maxima” veikali to apliecina. Ir patiess prieks, ka nu arī Ludzas, Ķekavas un Dobeles iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja izbaudīt jaunā koncepta "Maxima" veikalu priekšrocības – ērto veikala izkārtojumu un vienotu iecienītāko produktu sortimentu. Šie veikali papildina nu jau 58 koncepta veikalu pulku un ir gatavi uzņemt pircējus ar iecienītākajām rudens veltēm un pārtikas produktiem kā svētkiem, tā ikdienai,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
Ludzā “Mans veikals” koncepta veikals atrodas Latgales ielā 61, vien dažas minūtes no Ludzas pilsētas parka, Ķekavā – Gaismas ielā 1, blakus nozīmīgajam A7 autoceļam. Savukārt Dobeles “Maxima X” veikals atrodas pašā pilsētas centrā, Baznīcas ielā 14. Visu veikalu pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti vairāk nekā 320 tūkstoši eiro.
 
Veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāmāks preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.


 

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA