“Maxima Latvija” atklāj trīs jaunus “Mans veikals” koncepta veikalus Koknesē, Krāslavā un Daugavpilī

06. oktobris, 2022

Pēc vairāku mēnešu darba šonedēļ durvis ver trīs “Maxima” jaunā koncepta veikali Koknesē, Krāslavā un Daugavpilī. Koknesē un Krāslavā šie ir pirmie vienotā “Mans veikals” koncepta veikali, savukārt Daugavpilī šis ir jau trešais veikals, kas jaunā koncepta ietvaros ir piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas. Visi trīs veikali ir pielāgoti apmeklētāju iepirkšanās ērtībām, paredzot plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu, kā arī ieviešot uzlabojumus, kas ļaus darbiniekiem ikdienas pienākumus veikt efektīvāk.  
 
“Arī oktobrī “Maxima” turpina aktīvu darbu pie veikalu tīkla pielāgošanas un jaunā koncepta “Mans veikals” ieviešanas visā Latvijā. Daugavpils iedzīvotāji ar pirmo “Mans veikals” koncepta veikalu iepazinās jau pagājušā gadā, ir to iecienījuši un augsti novērtē tā priekšrocības, par ko mums ir patiess prieks. Kokneses un Krāslavas iedzīvotājiem jaunais koncepts ir jaunums un sniegs iespēju turpmāk iepirkties citādāk – viņu ikdienas vajadzībām īpaši pielāgotā veikala vidē. Līdz ar šonedēļ atvērto veikalu pievienošanos “Mans veikals” veikalu pulkam, nu jau kopumā 64 veikali Latvijā gaida pircējus jaunā veidolā, priecējot ar iecienītākajām rudens veltēm un virkni gardu produktu kā svētkiem, tā ikdienai,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
Koknesē “Mans veikals” koncepta veikals atrodas 1905. gada ielā 8a, Krāslavā – Rīgas ielā 28. Savukārt Daugavpilī “Maxima X” veikals atrodas Kandavas ielā 5. Visu veikalu pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti vairāk nekā 250 tūkstoši eiro.
 
Veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA