"Maxima Latvija" atklāj pirmos "Mans Veikals" koncepta veikalus Madonā un Smiltenē

12. decembris, 2022

 Turpinot attīstīt un pielāgot “Maxima” veikalus vienotajam “Mans veikals” konceptam, šonedēļ durvis vēra pirmie jaunā koncepta veikali Madonā un Smiltenē. Abi veikali Vidzemē ir pielāgoti apmeklētāju ērtībām, paredzot plašākas veikalu telpas un intuitīvāku izkārtojumu, kā arī ieviesti dažādi uzlabojumi, kas ļauj darbiniekiem ikdienas pienākumus veikt efektīvāk.

 “Arvien straujākiem soļiem tuvojas svētku laiks un varam droši teikt – veikalu tīklam “Maxima” šis ir dubultsvētku laiks, jo atklājam vēl divus jaunus “Mans veikals” koncepta veikalus Vidzemē. Turpmāk gan Madonas, gan Smiltenes iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs iepirkties ērtāk, turklāt atrast visas nepieciešamās preces gaidāmo svētku sagaidīšanai un maltīšu radīšanai. Atklājot abus “Maxima” veikalus, esam gandarīti pavēstīt, ka jau 87 veikali visā Latvijā darbojas kā “Mans veikals” koncepta veikali, ko ir iecienījuši kā iedzīvotāji, tā arī uzlabojumus atzinīgi novērtē mūsu kolēģi,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.

 Madonā “Maxima XX” vienotā koncepta veikals atrodas Rūpniecības ielā 49. Savukārt Smiltenē “Maxima X” veikals atrodas Atmodas ielā 4. Abu veikalu pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā un rekonstrukcijā, investēti vairāk nekā 350 tūkstoši eiro.

 Veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.

 Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima” veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA