“Maxima Latvija” atklāj divus jaunus “Mans veikals” koncepta veikalus - Ogrē un Rēzeknē

20. oktobris, 2022

Turpinot aktīvi izvērst “Maxima” jaunā koncepta veikalu tīklu Latvijā, šodien durvis ver vēl divi “Maxima” jaunā koncepta veikali - Ogrē un Rēzeknē. Ogrē šis ir pirmais vienotā “Mans veikals” koncepta veikals, kas ir piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas, savukārt Rēzeknē jau trešais. Abi veikali ir pielāgoti apmeklētāju iepirkšanās ērtībām, paredzot plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu, kā arī ieviešot uzlabojumus, kas ļaus darbiniekiem ikdienas pienākumus veikt efektīvāk.
 
“Gādājot par ērtu un mūsdienīgu iepirkšanos, šonedēļ pēc pārveides durvis ver vēl divi “Maxima X” formāta veikali, kas pielāgoti mūsu jaunajam “Mans veikals” konceptam. Mums ir patiess prieks, ka līdz ar to jau 66 “Maxima” veikali visā Latvijā gaida pircējus jaunā veidolā. Rēzeknē jaunatvērtais veikals noslēdz pāreju uz jaunā formāta veikalu konceptu, kas nozīmē – ikviens pilsētas “Maxima X” veikals pircējus gaida jaunā, mūsdienīgā un īpaši ērtā iepirkšanās vidē. Savukārt Ogrē šis ir pirmais mūsu jaunā formāta veikals, kas pircējiem sniegs pavisam jaunu un vietējiem iedzīvotājiem patīkamu iepirkšanās pieredzi,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
Ogrē “Maxima” jaunā koncepta veikals atrodas Vidus prospektā 1. Savukārt Rēzeknē jaunatvērtais “Maxima X” veikals atrodas Maskavas ielā 16. Abu veikalu pielāgošanā jaunajam konceptam, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti vairāk nekā 200 tūkstoši eiro.
 
Veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāmāks preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA