“Maxima karjeras centrs” uzņem kolēģi no Liepājas

02. jūlijs, 2024

Atbalstot jauno speciālistu pieredzes attīstību mazumtirdzniecības nozarē, “Maxima karjeras centrā” darbu divu mēnešu garumā uzsāka piecas jaunietes, kas nāk no dažādam Latvijas pilsētām, tai skaitā Liepājas. Kā ziņots iepriekš, “Maxima Latvija” izveidoja unikālu karjeras centru jauniešiem ar mērķi līdzās augstskolas zināšanām sniegt praktiskas iemaņas mazumtirdzniecībā un biznesa vadībā, apgūstot mazumtirdzniecības praktisko “MBA” programmu. Pēc praktiska darba veikalā, jaunietēm būs iespēja pievienoties darbam kādā no departamentiem un nākotnē kļūt par vadītāju.
 
“Pirmās nedēļas “Maximas Karjera centra” programmā bija piepildītas ar jaunām zināšanām un izaicinājumiem, kas sniedza vērtīgu un praktisko ieskatu uzņēmuma vadības procesos. Apgūstot dažādas jomas, sākot no uzņēmuma finansēm līdz mārketingam un piegādes tīklam, esmu ieguvusi padziļinātu izpratni par mazumtirdzniecības nozari un tās specifiku. Esmu priecīga par iespēju nākotnē augt un attīstīties kopā ar “Maxima Latvija”, iespējams, pat kļūstot par vadītāju kādā no 11 departamentiem,” stāsta karjeras centra dalībniece no LiepājasArina Čičko.
 
“Kā atbildīgs darba devējs ne tikai mazumtirdzniecībā, bet Latvijā kopumā, jūtamies atbildīgi sniegt iespējas motivētam interesentam iegūt vērtīgu pieredzi šajā sektorā. Tieši tāpēc esam patiesi priecīgi mūsu kolektīvā uzņemt piecas zinātkāras un ambiciozas jaunietes, no kurām viena ir jauniete no Liepājas – Arina Čičko. Viņa divu mēnešu garumā iepazīs uzņēmuma procesus un iegūs prakstiskas iemaņas mazumtirdzniecībā. Ir pagājušas pirmās divas darba nedēļa, kurās Arinai jau ir bijusi iespēja apkalpot klientus kasē, izpētīt veikalu noliktavu procesus, izprast kā veikalā tiek plānots preču izvietojums, kā arī iepazīt vēl daudzus citus mazumtirdzniecības procesus,” stāsta “Maxima Latvija” Personāla vadības direktore Antra Lazdiņa.
 
Darbs programmā būs ļoti praktisks, lai izprastu visus darbības procesus no A līdz Z – sākot ar preču pieņemšanas procesu, tirdzniecības zonas darbības apguvi, darbu kasēs, turpinot izmēģināt savas prasmes veikala vadībā, kā arī veiks citus uzdevumus,lai spētu nākotnē kļūt par vadītājiem, izprotot veikala darbību no visām jomām. Praktiskā “MBA” programma caur veikala prizmu ļaus iepazīt arī pārējos  “Maxima Latvja” departamentus:  mārketinga, iepirkuma, piegādes tīkla, finanšu, informāciju tehnoloģiju, juridiskās un kvalitātes, personāla vadības, nekustamā īpašuma, kā arī komunikāciju departamentu.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja