Bauskā durvis ver pirmais “Maxima” jaunā koncepta veikals

25. augusts, 2022

Pēc vairāku mēnešu darba durvis ver jaunā koncepta “Maxima X” veikals Bauskā, Pionieru ielā 2. Šis ir jau 45. vienotā koncepta veikals Latvijā, kurā sortiments un preču izvietojums veidots tā, lai tas būtu ērts un saprotams klientiem, kā arī atvieglotu ikdienas darbu veikala darbiniekiem. Veikala pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti 145 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku, plašāku un nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos reģiona iedzīvotājiem.
 
“Teju pašā Bauskas sirdī atrodas “Maxima X” veikals, kurš no šodienas ir pievienojies “Mans veikals” koncepta veikalu prāvajam pulkam. Šī veikala labiekārtošana pozitīvi ietekmēs kā veikala darbiniekus, tā vietējos iedzīvotājus un pilsētas viesus, jo darba process būs efektīvāks, savukārt iepirkšanās – patīkamāka. Vienotais koncepts paredz, ka, ieejot “Mans veikals” koncepta veikalos, produktu novietojums ir līdzīgs, tādējādi veikalos ir ērti orientēties un atrast nepieciešamos produktus daudz ātrāk, neatkarīgi no tā, vai iepērcies veikalā galvaspilsētā vai reģionos,” norāda Elīna Stībele, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
Jaunā “Maxima X” formāta veikala telpas ir pārveidotas pircēju un darbinieku ērtībām. Veikalu tirdzniecības zālē ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildus tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Veikalā ir mainījies telpu izkārtojums, tādējādi izdevīgākie pirkumi būs pieejamākās vietās – veikalu sākumā, lai pircēji vienmēr var iepazīties ar labākajiem piedāvājumiem. Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja