Atvērts šogad pirmais vienotā “Mans veikals” koncepta “Maxima XX” veikals

20. aprīlis, 2023

Turpinot attīstīt un ieviest “Maxima” vienoto “Mans veikals” konceptu un izvēršot to arī lielāka formāta veikalos, durvis vēris šogad pirmais “Maxima XX” veikals Saldū, Brīvības ielā 30. Veikala pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti 265 000 eiro, padarot veikalu intuitīvāku, plašāku un nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos iedzīvotājiem.
 
“Pēdējā gada laikā “Maxima” ar īpašu sparu ir pilnveidojusi “X” formāta veikalus, taču esam īpaši lepni un priecīgi paziņot, ka šogad īpašu uzmanību vērsīsim arī uz “XX” formāta veikalu pielāgošanu vienotajam “Mans veikals” konceptam. Otro ceturksni esam iesākuši aktīvi, pārveidojot Saldus “Maxima XX” veikalu, kas atrodas pretī Cieceres dabas takai, iecienītai atpūtas un pastaigas vietai. Tagad iemīļotāko preču iegāde ikdienai un atpūtai Saldus iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs vēl patīkamāka un ērtāka, it īpaši laikā, kad mostas daba un arvien vairāk tiecamies pavadīt laiku un arī gatavot maltīti ārā. Ar tādu pašu sparu turpināsim arī nākamajos mēnešos, lai vēl plašākam iedzīvotāju lokam padarītu ērtāku ikdienas iepirkšanos, līdz gada beigām plānojot jaunajam konceptam pielāgot vēl 12 “Maxima XX” formāta veikalus,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības un ražošanas direktore.
 
Kā ziņots iepriekš, “Mans veikals” koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zāles ir plašākas un gaišākas, kā arī tajās ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam, ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima” veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA