Ar gandrīz 1,5 miljona eiro investīcijām, durvis ver divi “Maxima” veikali Jūrmalā

02. jūnijs, 2022

Šodien, 2. jūnijā, pēc kopumā četru mēnešu darba, durvis ver divi jaunā koncepta “Maxima X” veikali Jūrmalā. Viens no tiem ir rekonstruētais veikals Engures ielā 3, Kauguros, savukārt otrs ir pilnīgi jauns “Maxima” veikals Slokā, Raiņa ielā 66. Līdz ar abu veikalu atvēršanu, “Maxima” tirdzniecības tīklā pēc jaunā un vienotā “Mans veikals” koncepta pielāgoti jau 32 veikali visā Latvijā. Veikalu rekonstrukcijā un būvniecībā, tostarp tirdzniecību telpu un palīgtelpu uzlabošanā, investēti teju pusotrs miljons eiro, padarot veikalus intuitīvākus, plašākus un nodrošinot ērtāku iepirkšanās un darba vidi.
 
“Katra jauna veikala atklāšana mums ir lieli svētki, bet, ja varam svinēt divas atklāšanas vienā dienā, gandarījums par padarīto ir divtik liels. Mēs patiesi ticam, ka Jūrmalas iedzīvotāji Kauguros un Slokā, kā arī pilsētas viesi novērtēs “Maxima Latvija” komandas ieguldīto darbu, lai padarītu veikalus ērtākus kā darbiniekiem, tā arī pircējiem. Arī turpmākajos vasaras mēnešos turpināsim aktīvu darbu, lai pielāgotu vēl vairāk veikalus vienotajam veikalu konceptam visā Latvijā,” norāda Evija Grīnberga, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.
 
Abu jauno “Maxima X” formāta veikalu telpas ir pārveidotas pircēju un darbinieku ērtībām. Veikalā ir pilnībā pārbūvēti inženiertīkli, kā arī telpās izveidota jauna apdare, radot mūsdienīgu veikala ārējo izskatu.
 
Veikalu tirdzniecības zālē tiek ieviesti dabai draudzīgi risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED un ierīkota jauna ventilācija ar siltuma atgūšanas funkcijām. Papildus tam ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums, izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē, saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.
 
Veikalā ir mainījies telpu izkārtojums, tādējādi izdevīgākie pirkumi būs pieejamākajās vietās – veikalu sākumā, lai pircēji vienmēr var iepazīties ar labākajiem piedāvājumiem, tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecīnījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti augstas kvalitātes produkti par pieejamām cenām.
 

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA