Sācies balsojums par visu laika iemīļotāko Latvijas hokeja zvaigzni

23. janvāris, 2023

IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 oficiālais partneris “Maxima Latvija” aicina iedzīvotājus noteikt visu laiku iemīļotākās Latvijas hokeja zvaigznes. Gatavojoties čempionātam, līdz 30. janvārim ikviens var balsot par savu iemīļoto hokejistu šeit.

Tieši Latvijā dzīvo vislabākie fani pasaulē, tādēļ, lai pierādītu fanu balss spēku, ikviens ir aicināts balsot par savu hokeja zvaigzni, izvēloties kādu no 130 hokejistiem, kuri ir spēlējuši kādā no Latvijas hokeja izlases sastāviem laika posmā no 1992. gada līdz pat 2022. gadam. Balsošana norisināsies no 23. janvāra līdz 30. janvārim, lai jau februāra sākumā noskaidrotu, kuras, pēc Latvijas iedzīvotāju domām, ir visu laiku spožākās un tautā mīlētākās Latvijas hokeja zvaigznes.

“Mēs kā uzņēmums esam hokeja līdzjutēji jau ilgu laiku, taču šogad jo īpaši gatavojamies hokeja svētkiem. Nav noslēpums, ka fani nereti tiek uzskatīti par sesto laukuma spēlētāju un dod mūsu hokeja izlasei neiedomājamu motivāciju un spēku, tādēļ jau šobrīd vēlamies iesildīt mūsu hokeja fanu balsis, pagaidām gan vēl tikai virtuāli. Kamēr palikuši vien 4 mēneši līdz lielajam notikumam – IIHF Pasaules Čempionātam Hokejā, vēlamies iesaistīt un aicināt ikvienu hokeja fanu un Latvijas iedzīvotāju piedalīties un balsot par visu laiku spožākajām hokeja zvaigznēm, kas nesušas mūsu valsts vārdu pasaulē, saliedējušas fanu pulkus un iedvesmojušas mūsu jauno hokeja paaudzi sasniegumiem,” stāsta  "Maxima Latvija" mārketinga direktore Gundega Laugale.

“Esam priecīgi par šādu iniciatīvu, kur, gatavojoties IIHF Pasaules Čempionātam Hokejā, varam kopā godināt Latvijas hokejistus, kas nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Aicinām hokeja fanus godināt visu laiku mīļākos Latvijas izlases hokeja spēlētājus, nobalsojot par savu favorītu,” aicina Edgars Buncis, IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 orgkomitejas vadītājs Rīgā.

Mazumtirdzniecības tīkls “Maxima Latvija” ir pirmais 2023. gada IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā oficiālais partneris Latvijā. Uzņēmums jau kopš 2018. gada sadarbojas ar Latvijas Hokeja federāciju, vienmēr ir iestājies par aktīvu dzīvesveidu un jau piecus gadus atbalsta bērnu un jauniešu sportu, tostarp arī hokeju Latvijā.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA