FOTO: Aizraujošā gaisotnē aizvadīts Latvijas hokeja spēlētāju kartīšu maiņas pasākums un tikšanās ar hokeja zvaigznēm

17. maijs, 2023

Vakar, 16. maijā, “Maxima Latvija” sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju un tirdzniecības centru “Domina Shopping” pulcēja ap vairākus desmitus fanu un mazo hokejistu Latvijas hokeja spēlētāju kartīšu maiņas pasākumā. Pasākumā bija iespēja satikt arī Latvijas hokeja leģendas – Sandi Ozoliņu, Rodrigo Laviņu, Aleksandru Ņiživiju un Edgaru Masaļski. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja mainīties ar hokeja kartītēm, fotografēties ar iemīļotākajiem hokejistiem, kā arī izmēģināt veiksmi dažādās aktivitātēs.
 
Pasākums bija lieliska iespēja hokeja svētku laikā satikties hokeja faniem, mazajiem hokejistiem un Latvijas iemīļotākajām hokeja zvaigznēm. Klātesošie varēja spēlēt galda hokeju, piedalīties īpašā hokeja viktorīnā un laimēt “Maxima Latvija” Latvijas hokeja spēlētāju kartītes, kā arī īpašos kartīšu albumus. Hokeja kartīšu komplektu veido 20 tautas balsojumā izvēlētas Latvijas hokeja zvaigznes, kuras pārstāvējušas valsts izlasi no 1992. līdz 2022. gadam.
 
Visi klātesošie hokejisti – Sandis Ozoliņš, Rodrigo Laviņš, Aleksandrs Ņiživijs un Edgars Masaļskis – atzina, ka mainīšanās ar kartītēm ir arī viņiem iecienīta tradīcija un jau no agra vecuma krājuši kartītes ar saviem hokeja elkiem. Turklāt arī šie četri bijušie izlases spēlētāji jau iepriekš ir bijuši iekļauti dažādās kartīšu kolekcijās, taču jaunais “Maxima Latvija” radītais komplekts izceļas ar viņuprāt veiksmīgu fotogrāfiju izvēli.
 

Latvijas hokeja spēlētāju kartīšu maiņas pasākums

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja