Atbalstot Latvijas hokeja izlasi pārbaudes spēlē pret Šveici, fani uzstādīs skaļuma rekordu

25. aprīlis, 2023

Atbalstot Latvijas hokeja izlasi pārbaudes spēlē pret Šveices valstsvienību un iesildoties IIHF Pasaules Čempionātam Hokejā 2023, Latvijas kaislīgākie fani 28. aprīlī pulcēsies Arēnā Rīga un mēģinās uzstādīt jaunu skaļuma rekordu. Iniciatīvu iedvesmo “Maxima Latvija”, kas ir IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 Oficiālais Partneris un tā tiek īstenota kopā ar Latvijas hokeja fanu klubu un izlases faniem. Piedalīties aicināti visi spēles skatītāji, līdzi ņemot taures, bungas un citus instrumentus, kas palīdzēs parādīt īsto Latvijas fanu spēku.
 
Līdz šim skaļākais fanu trokšņa līmenis Latvijā reģistrēts Arēnā Rīgā tālajā 2011. gadā – tas sasniedza 118,5 decibelus. Šogad Latvijas līdzjutējiem ir iespēja pārspēt šo sniegumu, Latvijas izlases pārbaudes spēlē pret Šveici kopā skandinot jauno Latvijas hokeja fanu izvēlēto saukli: “Celies, Cīnies, Latvija!”.
 
Piedalīties “Maxima” oficiālajā hokeja fanu skaļuma rekorda uzstādīšanā aicināti visi spēles apmeklētāji. Pasākums norisināsies 28. aprīlī Arēnā Rīga Armanda Simsona pavadībā, kas aicinās spēles 2. perioda otrās pauzes laikā ar visskaļākajām ovācijām, bungu un citu palīglīdzekļu rīboņu sasniegt vislielāko troksni.
 
“Hokejs mums vienmēr bijis sirdī – gan atbalstot jaunos hokejistus viņu karjeras sākuma posmā, gan viņu ģimenes – fanojot par vecākiem, kuri fano par saviem bērniem! Šogad, kad ikvienā mājā ienāks spēles gars un vaigus rotās sarkanbaltsarkanie karodziņi, varēsim kopīgi atbalstīt mūsu Latvijas hokeja zvaigznes, pietam, iesildīties varēsim jau pārbaudes spēlēs. Šo spēļu mērķis ir ne tikai pulcēties kopīgai aktivitātei, uzstādot skaļuma rekordu, bet paust tik ļoti gaidītu atbalstu mūsu izlasei, jo Šveices nacionālā izlase būs Latvijas hokeja valstsvienības pretiniece arī galvenajā šī pavasara sporta notikumā – IIHF Pasaules Čempionātā Hokejā 2023 . Pierādīsim, ka Latvijā dzīvo labākie fani pasaulē, iepriecinot mūsu sportistus ar nebijušo atbalstu un uzstādot jauno rekordu,” pievienoties līdzjutēju pulkam aicina “Maxima Latvija” mārketinga direktore Gundega Laugale.
 
Gaidāmajā spēlē 28. aprīlī līdzjutējus sagaida arī citi pārsteigumi no “Maxima Latvija” un pārbaudes spēļu organizatoriem. Kopā ar grupas “Citi Zēni” dalībnieku Jāni Pētersonu pirms spēles arēnas telpās ikviens no spēles apmeklētājiem tiks aicināts iesildīt balsi un atmodināt hokeja garu sevī. Tāpat arī apmeklētāji būs aicināti izmēģināt veiksmi “Maxima” laimes ratā.
 

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA