Ar vērienu aizvadīta tikšanās ar Latvijas hokeja izlases spēlētājiem un treneriem

27. aprīlis, 2023

Vakar, 26. aprīlī “Maxima Latvija” sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju un tirdzniecības centru “Domina Shopping” pulcēja ap 200 hokeja fanu īpaši organizētā tikšanās ar Latvijas hokeja izlases spēlētājiem un treneriem. Tikšanās laikā esošie un bijušie Latvijas izlases hokejisti un komandas treneri sveica klātesošos, atbildēja uz viņu jautājumiem un dāsni dalīja autogrāfus un fotomirkļus.
 
Pasākumā dalībniekiem bija iespēja klātienē satikt Latvijas izlases spēlētājus Mārtiņu Dzierkalu, Rihardu Bukartu, Kristapu Zīli, izlases trenerus Hariju Vītoliņu un Lauri Dārziņu. Klātesošs bija arī pagaidām vienīgais hokejists Latvijas vēsturē, kurš izcīnījis Stenlija kausu – Sandis Ozoliņš. Sportisti atzina, ka līdzjutēju enerģija ir neatsverams atbalsts un papildu motivācija cīnīties par uzvarām.
 
“Fanu atbalsts Latvijas izlasei ir ļoti nozīmīgs – tas ir mūsu laukuma sestais spēlētājs. Tas ir tas, kas palīdz, uzmundrina un liek cīnīties hokejistiem esot uz laukuma. Mēs zinām, ka mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, ar lielu atbildības sajūtu un centību un ceram, ka kopā ar fanu atbalstu tas rezultēsies vairākās uzvarās gaidāmajā Pasaules Čempionātā,” stāsta Latvijas hokeja izlases trenera asistents Lauris Dārziņš.
 
“Esam gandarīti par iespēju dāvināt Latvijas iedzīvotājiem prieka brīžus, klātienē satiekot Latvijas izlases hokejistus un novēlot viņiem veiksmi pirms lielā notikuma. Izteikti liela līdzjutēju atsaucība ir vēl viens apliecinājums tam, ka Latvijā dzīvo labākie fani pasaulē un kopā mēs esam milzīgs spēks. Ar nepacietību gaidīsim IIHF Pasaules Čempionāta Hokeja 2023 sākumu, visiem spēkiem atbalstot mūsu izlasi gaidāmajās spēlēs un rūpējoties par iedvesmu hokeja fanu spēkam,” stāsta “Maxima Latvija” mārketinga direktore Gundega Laugale.
 
Dinārs Kvedovs, Latvijas fanu organizācijas pārstāvis un hokeja fani iepazīstināja klātesošos ar saukli “Celies, Cīnies, Latvija!”, kas rībinās arēnas sienas, atbalstot Latvijas hokeja izlasi Pasaules Čempionāta laikā, aicinot būt aktīviem un just līdzi mūsu valstsvienībai.
 
Izmēģināt savus spēkus saukļa skandināšanā līdzjutēji aicināti arī šo piektdien, 28. aprīlī, 19:30, piedaloties fanu skaļuma rekorda uzstādīšanā Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlē pret Šveices valstsvienību.
 
IHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2023 norisināsies no šī gada 12. maija līdz 28. maijam Tamperē (Somija) un Rīgā. Pirmā Latvijas izlases spēle paredzēta jau pirmajā čempionāta dienā – 12. maijā pret Kanādas hokeja izlasi.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja