26. aprīlī notiks tikšanās ar Latvijas hokeja izlases spēlētājiem

19. aprīlis, 2023

Ieskandinot IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 gaidīšanas laiku, Oficiālais Partneris “Maxima Latvija” sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju un tirdzniecības centru “Domina Shopping” organizē tikšanos ar Latvijas hokeja izlases spēlētājiem un treneriem. Tikšanās norisināsies trešdien, 26. aprīlī iepirkšanās centrā “Domina Shopping” 18:00, centrālajā laukumā pie B ieejas.
 
Visi Latvijas hokeja izlases atbalstītāji un fani ir aicināti pievienoties  pasākumam 26. aprīlī no plkst. 18:00 līdz 20:00 T/c “Domina Shopping”, centrālajā laukumā pretī B ieejai (blakus restorānam “Vairāk Saules”). Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja interesanti pavadīt laiku Latvijas izlases sportistu kompānijā, saņemt autogrāfus un iemūžināt sevi ar iemīļotajiem spēlētājiem un personīgi novēlēt komandai veiksmi gaidāmajā čempionātā. Tikšanos ar hokejistiem vadīs harizmātiskā Jana Duļevska.
 
“Mēs “Maxima Latvija” esam neizsakāmi priecīgi nodrošināt iespēju kopā labākajiem hokeja faniem pasaulē satikties ar saviem sporta varoņiem – Latvijas hokeja izlases spēlētājiem. Jau pavisam drīz, no 12. līdz 28. maijam, varēsim baudīt īstos hokeja svētkus pasaules mēroga pasākumā, tikmēr jau nākam trešdien ikviens ir aicināts nākt un atbalstīt mūsu izlasi īpašajā pasākumā un vaigā satikt Latvijas hokeja izlases varoņus! Klātesošs būs arī pagaidām vienīgais hokejists Latvijas vēsturē, kurš izcīnījis Stenlija kausu – Sandis Ozoliņš! Esot IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā Oficiālais Partneris Latvijā, “Maxima Latvija” sarūpēs īpašus pārsteigumus, kas priecēs kā lielus, tā mazus hokeja cienītājus,” aicina “Maxima Latvija” mārketinga direktore Gundega Laugale.
 
“Aicinu katru, kuram hokejs ir sirdī izmantot iespēju satikt Latvijas izlases hokeja spēlētājus, lai novēlētu veiksmi un atbalstītu mirkli pirms čempionāta sākuma. Fani ir liels spēks un motivācija spēlētājiem, kas sniedz iedvesmu brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams. Tādēļ sveiksim mūsu izlases spēlētājus kopā,” aicina Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.
 
Papildus fotografēšanas un autogrāfu sesijai, gaidāmas kopīgas aktivitātes, spēles un konkursi ar balvām. Tāpat pasākuma laikā būs iespēja iegādāties biļetes uz Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm par īpašu cenu. Savukārt pasākuma kulminācijā norisināsies  kopīga balss iesildīšana Latvijas hokeja izlases jaunā fanu saukļa skandināšanai čempionāta laikā. Iespēja piedalīties ir ikvienam interesentam.

Informācija medijiem

Laura Bagātā

“Maxima Latvija” pārstāve SIA