16. maijā būs iespēja satikt iemīļotākos hokejistus un apmainīties ar Latvijas hokeja spēlētāju kartītēm

15. maijs, 2023

Svinot šī gada lielāko notikumu sportā, IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023, Oficiālais Partneris “Maxima Latvija” organizē tikšanos ar iemīļotākajām hokeja zvaigznēm, kā arī iespēju apmainīties ar Latvijas hokeja spēlētāju kartītēm. Pasākums norisināsies otrdien, 16. maijā, iepirkšanās centrā “Domina Shopping” 17:00, centrālajā laukumā pie B ieejas.
 
Visi hokeja entuziasti laipni aicināti uz pasākumu 16. maijā no plkst. 17.00 līdz 19.00, T/c “Domina Shopping”, centrālajā laukumā pretī B ieejai (blakus restorānam “Vairāk Saules”). Pasākuma apmeklētāji varēs satikt iemīļotākās hokeja zvaigznes, piedalīties spēlēs un konkursos, kā arī iegūt savā īpašumā “Maxima Latvija” Latvijas izlases spēlētāju kartītes un ar tām mainīties, lai sakrātu pilno kartīšu kolekciju. Pilnā kolekcija sastāv no 20 tautas balsojumā izvēlētām Latvijas hokeja zvaigznēm, kuras pārstāvējušas valsts izlasi no 1992. līdz 2022. gadam.
 
“IIHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2023 patiešām ir lielākie hokeja svētki, kas kopā vieno visdažādāko vecumu līdzjutējus. Mēs, “Maxima Latvija”, kā čempionāta Oficiālais Partneris vēlējāmies radīt vēl vienu iespēju kopā satikties hokeja faniem, satikt savas hokeja zvaigznes un apmainīties ar Latvijas hokeja spēlētāju kartītēm. Mainīšanās ar kartītēm ir lieliska tradīcija, kas ne vien atgādina par mūsu hokeja varoņiem, bet arī piešķir spēles elementu fanu kultūrai un ļauj aizraujoši pavadīt laiku. Jau šobrīd esam izsnieguši vairāk nekā pusmiljonu kartīšu, kas tikai apstiprina Latvijas hokeja fanu spēku,” stāsta “Maxima Latvija” mārketinga direktore Gundega Laugale.
 
“Hokeja spēlētāju kartītes ir neatņemama daļa no sporta fanu kustības visā pasaulē. Mainīšanās ar kartītēm aizrauj kā pašus mazākos, tā jau pieredzējušus hokeja līdzjutējus. Aicinu visus hokeja fanus apmeklēt pasākumu, lai satiktu Latvijas hokeja zvaigznes, kopīgi mainītos ar kartītēm un labi pavadītu laiku hokeja gaisotnē,” komentē Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.
 
Papildus fotografēšanas un autogrāfu sesijai ar Latvijas hokeja zvaigznēm, gaidāmas kopīgas aktivitātes, spēles un konkursi ar balvām. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents. Pasākumu organizē “Maxima Latvija”, atbalsta Latvijas Hokeja federācija un “Domina Shopping”.

Informācija medijiem

Liene Dupate-Ugule

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja