Šomēnes rekonstruēts jau trešais “Maxima” veikals
29.11.2018
Atgriezties pie saraksta

Šodien, 28. novembrī, pēc rekonstrukcijas durvis svinīgi vēra “Maxima X” veikals Lidoņu ielā 3, Rīgā. Veikala pārbūvē un modernizācijā “Maxima Latvija” ir investējusi aptuveni pus miljonu eiro, būtiski uzlabojot iepirkšanās un darba vidi 606 m2 lielajā veikalā.

Rekonstrukcijas projekta ietvaros ir veikta veikala fasādes atjaunošana, būtiski uzlabota ēkas energoefektivitāte, veicot jumta siltināšanas darbus, un sakārtota ventilācijas sistēma, lai nodrošinātu atbilstošu mikroklimatu visās veikala telpās. Tāpat veiktas arī būtiskas investīcijas veikala tirdzniecības zāles modernizēšanā, pielāgojot to mūsdienu iepirkšanās paradumiem un augstajām pircēju prasībām.

“”Maxima X” veikals Lidoņu ielā līdzās aktīvajai Daugavgrīvas ielai , ir ikdienas atbalsts daudzajām apkaimes ģimenēm un ikdienas pirkumiem saspringtas darba dienas dunā. Trīs mēnešu laikā šis veikals ir ieguvis jaunu veidolu, lai darbinieki ar vēl lielāku prieku varētu sagaidīt mūsu klientus. Būtiski, ka ar šī veikala atklāšanu turpinām straujo attīstību un maināmies, padarot veikalus arī videi draudzīgākus un energoefektīvākus,” norāda Viktors Troicins, “Maxima Latvija” valdes loceklis.

Pircēju ērtībai “Maxima X” veikala 334 kvadrātmetru plašajā tirdzniecības zālē ir pieejami visi ikdienā nepieciešamākie pārtikas un sadzīves produkti, tostarp “Meistara Markas” gatavo maltīšu klāsts, svaigi dārzeņi un augļi, kā arī virkne citu produktu. Veikala rekonstrukcijas laikā īpašas rūpes tika veltītas arī darba apstākļu uzlabošanai, kas ļaus 17 veikala darbiniekiem strādāt jaunā, ērtā un modernā darba vidē.

“Maxima X” veikala rekonstrukcija Lidoņu ielā ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro. Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā.


Informācija medijiem:
Liene Dupate-Ugule
SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja
Tālr.: 26425420
e-pasts: liene.dupate@maxima.lv
www.maxima.lv

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes