Sortiments

DĀVINI PRIEKU!

Ziemassvētkos nav lielāka prieka, kā redzēt smaidus bērnu sejās, saņemot ilgi kāroto rotaļlietu. MAXIMA veikalos atradīsi plašāko dāvanu klāstu mazākajiem svētku svinētājiem.

Lelles, plīša rotaļlietas, LEGO konstruktorus, rotaļu auto, galda spēles un simtiem citu dāvanu – dāvanas katra bērna gaumei. Ko īpašu atradīsi arī tiem, kas iecienījuši Zvaigžņu Karu filmas vai tādas multfilmas kā Ledus Sirdi un Vāģi.

Gribi apskatīt dāvanu, pirms došanās uz veikalu? Lejupielādē lietotni OVERLY un noskenē rotaļlietu kataloga preces ar īpašo simbolu, lai apskatītu dāvanas neiesaiņotas.

DEKORU KATALOGS

Kamēr ziemas vēji laukā čukst ledus pasakas, tu vari radīt savu pasaku mājās ar siltu, omulīgu un greznu noformējumu. Mazliet iztēles un māja drīz ietērpsies Ziemassvētku svinībām cienīgā rotā.

Ielūkojies MAXIMA dekoru katalogā un atrodi savai mājai piemērotākos dekorus, rotājumus, gaismas virtenes, traukus un galda piederumus.

Ziemassvētku prieks

Ziemassvētku lācītis 22. novembris – 19. decembris

Iepērcies par vismaz 10 € un, iekļaujot pirkumā Ziemassvētku lācīti, saņemsi to ar 63% atlaidi.
Cena bez atlaides 18,99 €.
Preču skaits ir ierobežots. Atlaides nesummējas.

Svētku darbnīcas 7. - 15. decembris

Ziemassvētku laikā MAXIMA XXX veikalos darbosies rūķīši, kas bērniem un pieaugušajiem atklās dažādu gardumu pagatavošanas noslēpumus un iemācīs, kā veidot skaistus dekorus.

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi