Ielūdz svētkos

ZIEMASSVĒTKU PASTKARTE

No 26. novembra līdz 9. decembrim iepērcies MAXIMA veikalos virs 10 € un saņem apmaksātu svētku pastkartīti!

NOTEIKUMI

1. No 26.11.2019. līdz 09.12.2019. par katru pirkumu virs 10 EUR, kas iztērēti par pirkumiem veikalos Maxima X, XX, XXX un Express tiek izsniegta viena īpašā Maxima Ziemassvētku pastkarte, kura ir apmaksāta sūtīšanai Latvijas teritorijā. Svētku pastkarti var sūtīt arī uz ārvalstīm, uzlīmējot pastmarku 0,64 EUR Eiropas savienībā, bet ārpus – 0,71 EUR. Pastmarkas var iegādāties jebkurā pasta nodaļā.

2. Kopumā pieejamas trīs dažādas Ziemassvētku pastkartes, kuras tiks izsniegtas pircējiem pēc nejaušības principa.

3. Ziemassvētku pastkartes bez maksas ir iespējams nosūtīt adresētam Latvijas teritorijā laika periodā no 26.11.2019. līdz 30.12.2019., pastkarti ievietojot jebkurā no 953 Latvijas Pasts vēstuļu kastītēm .

4. Latvijas Pasts varēs piegādāt adresātiem tikai tās pastkartes, kurās ir norādīta pilnīga informācija par adresātu (vārds, uzvārds, adrese, pasta indekss).

5. Lai pastkarte operatīvi sasniegtu adresātu pirmssvētku laikā, aicinām to nosūtīt savlaicīgi.

6. Ziemassvētku pastkartes ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Ziemassvētku kartītes ir iespējams saņemt līdz 09.12.2019. vai kamēr pastkartes ir pieejamas veikalā. Pastkaršu pieejamība katrā no veikaliem var atšķirties atkarībā no pircēju pieprasījuma. MAXIMA patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt akciju un mainīt tās noteikumus.

7. Papildinformāciju par akciju var saņemt, zvanot uz Klientu servisa bezmaksas tālruni 80002020 vai rakstot uz e-pastu info@maxima.lv.

Svētku pastkarti nosūtīs

Sortiments

Sagatavo māju svētkiem!

Ziemassvētku vakars simbolizē brīnuma gaidīšanu.Svētku noskaņai ir svarīgs ne tikai garšīgs ēdiens, bet arī tā pasniegšanas veids. Izvēlies starp košiem, ekcentriskiem svētku dekoriem un minimālisma stila vienkrāsainiem dekoriem, ar ko ienest savās mājās svētku sajūtu. MAXIMA veikalos atradīsi plašu dekoru klāstu skaistiem svētkiem.

Ziemassvētku prieks

Ziemassvētku ieskandināšana

13. – 14. decembris

Kas gan rada labāku svētku sajūtu, kā gardi ēdieni, krāsainas piparkūkas un jautras aktivitātes bērniem? 13. un 14. decembrī ieskandināsim Ziemassvētkus kopā tirdzniecības centrā Domina!

Adventes kalendārs

1. decembris – 24. decembris

No 1. līdz 24. decembrim regulāri ieskaties savā PALDIES kontā un atver Adventes kalendāru – tur tevi sagaida pārsteigumi, atlaides un dāvanas katru dienu!

Ziemassvētku lācītis

7. novembris – 18. decembris

Iepērcies par vismaz 10 € un, iekļaujot pirkumā Ziemassvētku lācīti, saņemsi to ar 60% atlaidi.
Cena bez atlaides 24.99 €.
Preču skaits ir ierobežots. Atlaides nesummējas.

Mūsu pakalpojumi Visi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes