HiPP loterija – pērc un laimē ar Paldies karti!
Atpakaļ

Preču loterijas “HiPP loterija – pērc un laimē ar Paldies karti!” noteikumi

 
1. NOTEIKUMOS LIETOTIE TERMINI:
1.1. LOTERIJA – HiPP loterija – pērc un laimē ar Paldies karti!
1.2. IZPLATĪTĀJS – LOTERIJAS ietvaros iegādājamo preču izplatītājs: SIA “Sanitex”, Latvijā reģistrēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību ar reģistrācijas Nr. 40003166842, juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag, Rāmava, Liepu aleja 4, LV-2111, Latvija.
1.3. ORGANIZĒTĀJS – IZPLATĪTĀJA pārstāvis LOTERIJAS organizēšanā: SIA “FRESH MEDIA”, Reģistrācijas numurs 50103488111, Kr. Valdemāra 33-12, Rīga, LV-1010, Latvija.
1.4. NOTEIKUMI – šie LOTERIJAS noteikumi, kuru redakcija, kas apstiprināta Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā, pieejama MAXIMA Internet mājas lapā www.maxima.lv un kuri ir saistoši visiem LOTERIJAS dalībniekiem.
1.5. PRODUKTI – NOTEIKUMU Pielikumā Nr.1 norādītie HiPP zīmola produkti.
1.6. MAXIMA – “MAXIMA Latvija” SIA, reģistrācijas Nr.40003520643, juridiskā adrese: “Abras”, Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111.
1.7. PALDIES karte – MAXIMA Paldies programmas dalībnieka karte, kas iegādājama MAXIMA veikalos, aizpildot Paldies programmas dalībnieka anketu un samaksājot par karti MAXIMA noteikto maksu.
1.8. KLIENTS – PALDIES kartes īpašnieks.
 
2. LOTERIJAS NORISES VIETA:
2.1. Loterija notiek MAXIMA pārvaldītā mazumtirdzniecības veikalu tīkla MAXIMA veikalos visā Latvijas teritorijā.
 
3. LOTERIJAS NORISES LAIKI:
3.1. LOTERIJAS norises periods: no 2018. gada 9.aprīlis līdz 2018. gada 26.aprīlis.
3.2. Reģistrācijas veikšanas periods: no 2018. gada 9.aprīlis līdz 2018. gada 22.aprīlis. 
3.3. LOTERIJAS laimestu ieguvēju izloze: 2018.gada 26.aprīlis pulksten 11:00.
3.4. LOTERIJAS laimestu izsniegšana: līdz 2018.gada 25.maijam.
 
4. LAIMESTI:
4.1. LOTERIJAS laimestu fonda kopējā vērtība ir EUR 710,15 (septiņi simti desmit euro, piecpadsmit centi), ko veido kopā piecpadsmit šādu laimestu ar norādīto vērtību:
Pieci DIP DAP MINI (1,5- 4 gadi) bērnu skrejriteņi ar gravētu HiPP logo – EUR 82,03 gab. (EUR 410,15 kopā);
Desmit HiPP produktu grozi – EUR 30,00 gab. (EUR 300 kopā). “HiPP” produktu komplekts, tā sastāvā ietilpst: HiPP 2 Combiotic piena maisījums BIO 300g ; Banāni un bumbieri ar mango tūbiņā BIO 100g,  Hipp ; Zemenes un banāni ar āboliem tūbiņā BIO 100g, HiPP ; Plūme un upene ar bumbieriem tūbiņā BIO 100g, Hipp ; Kivi un banāni ar bumbieriem tūbiņā BIO 100g, Hipp ; Āboli, banāni un avenes ar pilngraudiem tūbiņā BIO 100g,  Hipp ; Piena putra ar cepumiem BIO 190g, Hipp ; Āboli un banāni ar cepumiem BIO 190g, Hipp ; HiPP kukurūzas putra BIO 200g, Hipp ; Pilngraudu putra ar ķirbi  bio 200g, Hipp ; Auzu pārslu putra ar āboliem BIO 250g, HIPP ; Piena biezputra ar persikiem  un aprikozēm, 250 g Hipp ; Mellenes ar āboliem BIO 125g, Hipp ; Plūmju biezenis BIO 125g, Hipp ; Dažādu dārzeņu biezenis BIO 125g, Hipp ; Burkāni un kartupeļi BIO 125g, Hipp ; Tītara gaļas biezenis BIO 125 g, HiPP ; Vistas gaļa ar rīsiem un dārzeņiem BIO 190g, Hipp ; Rīsi ar brokoļiem un truša gaļu 220g, Hipp ; Zivs ar makaroniem un brokoļiem 220g, Hipp ; BIO liellopa gaļa ar dārzeņiem BIO 220g, Hipp ; Ābolu - vīnogu sula BIO 500g, Hipp ; Plūmju nektārs BIO 200g, Hipp ; Bērnu biskvīti no 6. mēnešiem BIO 150g, Hipp ; Rīsu krekeri ar melleņu garšu BIO 30g, Hipp ; Rīsu krekeri ar ābolu garšu BIO 30g, Hipp ; Batoniņš āboli, banāni un auzas  BIO 23g, Hipp ; Batoniņš avenes, banāni un āboli  BIO 23g, Hipp ; Batoniņš  banāni, ķirši un jogurts  BIO 23g, Hipp ; Hipp auduma soma ; Hipp blodina ; Hipp latze ; HiPP karote
 
5. PIEDALĪŠANĀS NOTEIKUMI:
5.1. LOTERIJĀ drīkst piedalīties visi PALDIES kartes īpašnieki.
5.2. Lai piedalītos LOTERIJĀ, NOTEIKUMU 3.1.punktā norādītajā laika posmā KLIENTAM jebkurā MAXIMA veikalā ir jāiegādājas HiPP zīmola produkti (jebkādi – pielikums nr.1) vismaz EUR 10 vērtībā vienā pirkumā un pirkuma laikā jāreģistrējas ar savu PALDIES karti (jāaktivizē caur kases termināli / jāievada kartes numurs). Katrs minētajiem kritērijiem atbilstošais pirkums bez maksas automātiski tiek reģistrēts dalībai LOTERIJĀ. Tāds KLIENTA pirkums, kura ietvaros iegādāti PRODUKTI skaitā, kas vairākkārtīgi pārsniedz iepriekš minēto kritēriju dalībai LOTERIJĀ, tiek reģistrēts kā viens dalībai LOTERIJĀ atbilstošs pirkums (nevis vairāki).
5.3. Dalībai LOTERIJĀ atbilstošo PRODUKTU pirkumi, kas veikti pirms vai pēc NOTEIKUMU 3.1.punktā norādītā perioda, LOTERIJĀ nepiedalās. MAXIMA veikalos LOTERIJAS norises periodā pieļaujams īslaicīgs atsevišķu PRODUKTU iztrūkums, par ko pretenzijas netiek pieņemtas. 
5.4. PRODUKTU pirkumu skaits dalībai LOTERIJĀ netiek ierobežots.
5.5. Ja PALDIES karte LOTERIJAS laikā tiek nozaudēta vai bojāta, tad PALDIES kartes īpašniekam jāpiesakās jaunai PALDIES kartei, zvanot uz tālruņa numuru 80002020 vai rakstot uz e pasta adresi paldies@maxima.lv.
5.6. Ja KLIENTS nevēlas piedalīties LOTERIJĀ, viņam ir iespēja atteikties no dalības, zvanot uz tālruņa numuru 80002020 vai rakstot uz e pasta adresi paldies@maxima.lv.
5.7. Kā apstiprinājums KLIENTA reģistrācijai dalībai LOTERIJĀ kopā ar pirkuma čeku KLIENTAM tiek izsniegts no kases printera izdrukāts kupons. Kuponā tiek norādīts par KLIENTA reģistrāciju dalībai LOTERIJĀ.
5.8. Visi dalībai LOTERIJĀ atbilstošie pirkumi piedalās NOTEIKUMOS norādīto laimestu izlozē. 
 
6. LOTERIJAS DALĪBNIEKU SKAITS:
6.1. ORGANIZĒTĀJA prognozētais LOTERIJAS dalībnieku skaits ir 3000 dalībnieku, no kuriem tiks izlozēti laimestu ieguvēji tādā skaitā, kas atbilst NOTEIKUMU 4.1.punktā norādītajam LOTERIJAS laimestu skaitam.
 
7. DALĪBNIEKU IEGULDĪJUMS:
7.1. Lai piedalītos LOTERIJĀ, KLIENTAM ir tikai jāveic PRODUKTU pirkums atbilstoši NOTEIKUMU 5.2.punktā norādītajam. Nekādi papildus maksājumi KLIENTAM par dalību LOTERIJĀ nav noteikti.
7.2. Lai kļūtu par KLIENTU, jāiegādājas PALDIES karte, kuras cena ir EUR 0,99 (nulle euro, deviņdesmit deviņi euro centi). MAXIMA Paldies programmas noteikumi pieejami MAXIMA veikalos un www.maxima.lv/paldies.
 
8. LAIMESTU IEGUVĒJU NOTEIKŠANA:
8.1. LOTERIJAS laimestu ieguvēji tiks noteikti, no visiem reģistrētajiem LOTERIJAI atbilstošajiem KLIENTU pirkumiem pēc nejaušības principa izlozējot laimestu ieguvējus ar programmatūras RANDOM.ORG palīdzību. 
8.2. SIA “FRESH MEDIA” veic izlozi starp MAXIMA sagatavotiem SIA “FRESH MEDIA” nodotiem datu bāzes ierakstiem, kas sastāv no to PALDIES karšu īpašnieku kontu identifikācijas numuriem, kuri reģistrēti LOTERIJAI pēc atbilstošo PRODUKTU iegādes. Pēc izlozes SIA “FRESH  MEDIA” informē MAXIMA par izlozētajiem PALDIES karšu īpašnieku kontu identifikācijas numuriem, un MAXIMA veic laimestu ieguvēju identificēšanu un informēšanu par laimestu.
8.3. Izloze tiek nodrošināta SIA “FRESH MEDIA” biroja telpās Kr.Valdemāra 33-12, Rīgā, LV-1010, Latvijā, uz izlozi uzaicinot arī Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas pārstāvi.
 
9. LAIMESTU IEGUVĒJU PAZIŅOŠANA:
9.1. Loterijas rezultāti (laimējušās personas un laimesti) ne vēlāk kā piecas dienas pēc laimējušo personu noteikšanas tiks publicēti Interneta mājas lapā www.maxima.lv.
 
10. LAIMESTA SAŅEMŠANA:
10.1. Laimesta ieguvējam pēc laimesta jāierodas SIA “FRESH MEDIA” biroja telpās Kr.Valdemāra 33-12, Rīgā, LV-1010, Latvijā līdz NOTEIKUMU 3.3.punktā norādītajam termiņam, līdzi ņemot PALDIES karti un personu apliecinošu dokumentu (pase vai personas apliecība). Pēc minētā termiņa laimesti vairs netiek izsniegti un bez jebkādas kompensācijas paliek IZPLATĪTĀJA īpašumā.
10.2. Laimestu ieguvēji par laimestu tiks informēti, nosūtot īsziņu uz to laimesta ieguvēja mobilā telefona pieslēguma numuru, kurš būs norādīts PALDIES karšu datu bāzē izlozes veikšanas brīdī. 
10.3. Ja PALDIES karšu datu bāzē laimesta ieguvēja mobilā telefona pieslēguma numurs nav norādīts vai ir norādīts nekorekti, laimesta ieguvējs par laimestu var uzzināt, apskatot LOTERIJAS laimestu ieguvēju sarakstu www.maxima.lv vai www.hipp.lv. 
10.4. Laimests netiks sūtīts pa pastu vai izsniegts kāda cita produkta, preces, pakalpojuma vai naudas veidā.
 
11. PRETENZIJAS UN TO IZSKATĪŠANA:
11.1. LOTERIJA tiek rīkota, ievērojot Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteikto regulējumu. LOTERIJAS dalībniekam ir tiesības izteikt pretenzijas par LOTERIJAS norisi līdz 2018. gada 25.maijam, iesniedzot to rakstiski noformētu ORGANIZĒTĀJA birojā Kr.Valdemāra 33-12, Rīgā, LV-1010, Latvijā vai elektroniskā veidā ar drošu elektronisko parakstu parakstītu nosūtot uz e-pasta adresi annemari@armadillo.lv, pretenzijā iekļaujot detalizētu problēmas izklāstu un pievienojot pieejamos apliecinājumus tajā norādītajiem faktiem. Pēc norādītā termiņa saņemtās pretenzijas netiek izskatītas un tām nevar būt juridisku seku.
11.2. Visas pamatotās pretenzijas izskatāmas un atbildes sniedzamas 15 kalendāro dienu laikā no rakstiskas pretenzijas saņemšanas dienas. Ja pretenzijas iesniedzēju neapmierina saņemtā atbilde, tam ir tiesības aizsargāt savas tiesiskās intereses Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.
11.3. Ne ORGANIZĒTĀJS, ne arī kāds cits no LOTERIJAS norisē iesaistītajiem neatbild par:
11.3.1. dalībnieku izdevumiem un / vai zaudējumiem saistībā ar laimesta saņemšanu un / vai lietošanu;
11.3.2. sekām, kas radušās dēļ nepareizas PALDIES kartes izmantošanas vai citu dalībnieka radītu neprecizitāšu dēļ.
 
12. CITI NOTEIKUMI:
12.1. LOTERIJĀ nedrīkst piedalīties SIA “FRESH MEDIA” darbinieki un viņu ģimenes locekļi (laulātais, bērns, mazbērns, brālis, māsa, kāds no vecākiem vai vecvecākiem), šī ierobežojuma neesamību laimestu ieguvējiem apstiprinot ar savu parakstu uz nodošanas   pieņemšanas akta par laimesta saņemšanu. Ja šis noteikums tiek pārkāpts un par kādu no laimesta ieguvējiem kļūst persona, kas nav tiesīga piedalīties LOTERIJĀ, laimests bez jebkādas kompensācijas paliek IZPLATĪTĀJA īpašumā.
12.2. Ar KLIENTU saistītā informācija LOTERIJAS ietvaros tiek apstrādāta stingri saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām attiecībā uz fizisko personu datu aizsardzību. Datu apstrādes mērķis ir nodrošināt LOTERIJAS laimestu ieguvēju noskaidrošanu un laimestu izsniegšanu. KLIENTS jebkurā brīdī ar rakstisku iesniegumu MAXIMA var liegt turpināt viņa personas datu apstrādi šīs LOTERIJAS ietvaros, un šādā gadījumā KLIENTA pirkumi un ar tiem saistītie dati tiek neatgriezeniski izslēgti no dalības LOTERIJĀ. 
12.3. ORGANIZĒTĀJAM ir tiesības vienpusēji pārtraukt LOTERIJU un laimestu izsniegšanu gadījumos, ja to ietekmē nepārvaramas varas apstākļi. Šādā gadījumā ORGANIZĒTĀJA pienākums ir informēt Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju un paziņot masu informācijas līdzekļos par LOTERIJAS pārtraukšanu.
 
Pielikums Nr.1
Preču loterijas “HiPP loterija – pērc un laimē ar Paldies karti!” noteikumiem
 
PRODUKTU saraksts
 
Nr.p.k. PRODUKTA nosaukums Svars Svītru kods
1. HiPP Combiotic1 milk mix BIO 300g 9062300129738
2. HiPP 1 Combiotic Infant Milk BIO 800g 9062300129745
3. HiPP Comfort Special Formula 300g 9062300128786
4. Piena m.HA1 Combiotic hipoaleģ. 0+ 350g 9062300130376
5. Piena mais.HIPP AR,0+ 300g 9062300126355
6. Piena m.HA2 Combiotic hipoalerģ.6+ 350g 9062300133575
7. Piena mais.HIPP2 COMBIOTIC no 6mēn. 300g 9062300121626
8. Piena mais.HIPP2 COMBIOTIC no6m. 800g 9062300129769
9. Piena mais.HIPP 3 COMBIOTIC no12mēn 500g 9062300129776
10. Putra HIPP ar persik./aprikozēm 4+ 250g 9062300113638
11. Putra HIPP piena/griķu 4+ 250g 9062300122067
12. Putra HIPP auzu p.ar āboliem no6mēn. 250g 9062300130741
13. Putra HiPP 5 graudu ar plūmēm, prob. 250g 9062300122074
14. Putra HIPP rīsu no 4mēn. 200g 9062300113454
15. Putra HiPP ORG.kukurūzas no 4 mēn. 200G 9062300127598
16. Biezputra HIPP rupja maluma no 6mēn. 190g 9062300134084
17. Biezp.rupja mal.ar augļiem no 6mēn. 190g 9062300132295
18. Putra ābolu ar banānu biskvītu no4m. 190g 9062300132431
19. Rupja maluma biezputra banāni, āboli BIO 190g 9062300132349
20. Putra HIPP piena ar banāniem no 4m. 190g 9062300133001
21. Biezputra piena ar augļiem no 4mēn. 190g 9062300132950
22. Putra HIPP piena ar cepumiem no4mēn. 190g 9062300133131
23. Biez.ar jēru gaļu, kar., burk.no 4m. 190g 9062300131236
24. Biezenis ar vistu,tom.,kartup.no 8m. 220g 9062300131366
25. Biez.ar tītaru gaļu un rīsiem no 8m. 220g 9062300134398
26. Biezenis ar vistu un dārz.no 1 gada 220g 9062300106371
27. Biez.ar teļa gaļu,nūd/krēj.mēr.no1g. 220g 9062300121510
28. Biezenis ar teļu gaļu un dārz.4mēn. 190g 9062300132059
29. Biezenis ar vistu un rīsiem no 4mēn. 190g 9062300100942
30. Biez.ar zivi, makar.un brok.no 8mēn. 220g 9062300131434
31. Biezenis dārzeņi ar gaļu no 12mēn. 220g 9062300109808
32. Biezenis HIPP tītara gaļa no 1gada 220g 9062300106388
33. Biez.rīsi ar brokoļiem,truša g.no8m. 220g 9062300106807
34. Biez.HIPP zivis ar tom.,nūdelēm no1g 220g 9062300131533
35. Biez.ar teļa gaļu, dārz.un rīs.no8m. 220g 9062300106357
36. Biezenis HiPP tītara gaļas no4mēn. 125g 9062300127796
37. Biezenis HiPP liellopu gaļas no4mēn. 125g 4062300266346
38. Biezenis HiPP vistas gaļas no4mēn. 125g 4062300266353
39. Biezenis ar nūd.un dārz. no 8mēn. 220g 9062300131410
40. Biezenis HIPP dažādi dārz. no 4mēn. 125g 9062300105992
41. Biez.ar burkāniem un kartup.no 4m. 125g 9062300106029
42. Biezenis HIPP ar ķirb.un kart.no 4m. 125g 9062300121398
43. Biezputra persiki un aprikozes no7m 160g 9062300114109
44. Biez.HIPP bumbieru-ābolu no 4mēn. 125g 9062300131762
45. Biezenis HIPP plūmju no 4mēn. 125g 9062300110453
46. Biezenis ar ābol.un banān.no 4mēn. 125g 9062300134091
47. Biez.mellenes ar āboliem no 4mēn. 125g 9062300134183
48. Biezenis ar meža og.un āboliem no4m. 125g 9062300120995
49. Biez.ar aprik.un banān.no4mēn. 125g 9062300132776
50. Biez.HIPP mango-biezp.krēms no 7m. 160g 9062300114048
51. Biez.HIPP banānu-persiku-ābolu 4mēn. 190g 4062300297081
52. Biez.HIPP plūmju-bumbieru 4mēn. 190g 4062300293748
53. Biez.HIPP aprikozes ar āboliem 190g 4062300290198
54. Biez. HIPP BIO ban.bumb.ar mango 4+ 100g 9062300133766
55. Biez.HIPP BIO zem.ban.ābolu,4+ 100g 9062300133759
56. Meža ogas ar āboliem un persikiem tūbiņā BIO HiPP 100g 9062300133773
57. Plūme un upene ar bumbieriem tūbiņā BIO, Hipp 100g 9062300133780
58. Kivi, banana, pears in tube BIO, Hipp 100g 9062300133797
59. Āboli, banāni un avenes ar pilngraudiem tūbiņā BIO,  Hipp 100g 9062300133803
60. Cepumi HIPP mazuļiem  no 6 mēn. 150g 9062300111474
61. Sausiņi bērniem HIPP no 6mēn. 100g 4062300279742
62. Rīsu krekeri HIPP no 8 mēn 35g 9062300132677
63. Rīsu krekeri HIPP ar melleņu g. no 8m. 30g 9062300132684
64. Batoniņš HIPP BIO āb.ban.ave.1+ 23g 40623818
65. Batoniņš āboli, banāni un auzas  BIO, Hipp 23g 40623801
66. BIO rapšu eļļa HIPP 4m+ 250ml 4062300038639
67. Sula plūmju no 4mēn. 200ml 9062300129851
68. Sula HIPP ābolu-vīnogu, no 4mēn. 500ml 9062300102182
69. BIO sula HIPP ābolu ar min.ūd. 4m+ 500ml 4062300140578
70. Ūdens HIPP kalnu avotu 1.5L 9062300111498
71. BABYSANFT  ĶERMEŅA EĻĻA 200 ML 4062300040311
72. BABYSANFT  ŠAMPŪNS 200 ML 4062300036642
73. BABYSANFT MITRINOŠAIS LOSJONS 350 ML 4062300040199
74. BABYSANFT  MAZGĀŠANĀS ŽELEJA  400 ML 4062300054592

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes