Dadu foto konkurss
Atpakaļ


DADU saldējums foto konkursa nosacījumi

DADU saldējums sadarbībā ar Maxima Latvija  vasaras izskaņu padarīs vēl aizraujošāku, dodot iespēju laimēt kādu no četriem elektroskūteriem vai kādu no desmit Maxima dāvanu kartēm.
 
KONKURSA NORISE:
Konkurss norisinās no 2020.gada 11.augusta līdz 31.augustam (ieskaitot), Facebook un Instagram @dadusaldejums profilā.
 
KONKURSA NOSACĪJUMI, JA PIEDALĪSIES IZMANTOJOT FACEBOOK: !  Ja fotogrāfiju publicē kā komentāru, dari to pie konkursa oriģinālā ieraksta @dadusaldejums lapā. Savukārt, ja izvēlies publicēt savā profilā kā ierakstu laika joslā, ierakstam jābūt publiski redzamam ar pievienotām mirkļbirkām #priekamirklis un #dadusaldejums.
! Viens dalībnieks drīkst ievietot un mirkļbirkot neierobežotu skaitu bilžu. Visām augšupielādētajām fotogrāfijām ir jābūt atšķirīgām.
 
KONKURSA NOSACĪJUMI, JA PIEDALĪSIES IZMANTOJOT INSTAGRAM: ! Viens dalībnieks drīkst ievietot un mirkļbirkot neierobežotu skaitu bilžu. Visām augšupielādētajām fotogrāfijām ir jābūt atšķirīgām.
 
BALVU FONDS:
4 gb. Windgoo M11 elektroskūteri;
10gb. Maxima Latvija dāvanu kartes, katra 20 EUR vērtībā.
 
IZLOZES KĀRTĪBA UN UZVARĒTĀJU PAZIŅOŠANA:
Dalībnieki no Instagram un Facebook tiks apkopoti vienā sarakstā. Katram dalībniekam tiks piešķirts kārtas numurs. Ja viens dalībnieks publiskojis vairākas fotogrāfijas, dalībnieku sarakstā viņš tiek iekļauts vairākas reizes. Laimīgo numuru lozes tiks noteiktas pēc nejaušības principa, izmantojot random.org.  Par balvas saņemšanu ar uzvarētājiem @dadusaldejums sazināsies personīgi, kā arī uzvarētāja profilā norādītais vārds/uzvārds tiks publicēts @dadusaldejums Facebook un Instagram lapās un www.maxima.lv. Uzvarētāju izloze un paziņošana notiks 2020.gada 1. septembrī.
 
INFORMATĪVI:
Konkursa dalībnieks ir tiesīgs dalībai konkursā izmantot tikai viņa paša uzņemtu fotogrāfiju, tādejādi nodrošinot, ka izmantotā fotogrāfija nepārkāpj trešo personu autortiesības. Konkursa dalībnieks ir atbildīgs par jebkuru prasību vai pretenziju, ko ceļ trešā persona saistībā ar tās intelektuālā īpašuma izmantošanu dalībai konkursā.
Konkursa norises laikā DADU saldējumi @MaximaLV veikalos nopērkami par akcijas cenu!
Vairāk: Facebook vai Instagram / @dadusaldejums.
 

Mūsu pakalpojumi Visi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes