Atbalsts vietējām kopienām un organizācijām
Mūsu mērķis ir sniegt ieguldījumu Latvijas vietējo kopienu attīstībā un atbalstīt organizācijas, kuru vērtības saskan ar mūsējām. Tāpēc atbalstām organizācijas, kas rūpējas par Latvijas maznodrošinātajām sabiedrības grupām, īpaši – ģimenēm ar bērniem. Tāpat atbalstām arī iniciatīvas, kuru mērķis ir bērnu talantu attīstīšana, esošo zināšanu papildināšana un jaunu zināšanu smelšanās. Sadarbojamies arī ar organizācijām, kas rūpējas par drošību kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.
Atpakaļ

Atbalsts dažādu bērnu nometņu un pasākumu organizēšanā
 
Regulāri sniedzam atbalstu dažādām sociālām iniciatīvām, tai skaitā palīdzam dažādu bērnu nometņu un pasākumu organizēšanā.


Latvijas mazpulcēnu izaudzētā produkcija „Maxima Latvija” veikalos
 
Kopš 2009.gada Latvijas Mazpulki sadarbojas arī ar tirdzniecības tīklu „Maxima Latvija”, kurš arī 2017.gadā turpinās atbalstīt un stiprināt jauniešu kustību dažādos Latvijas novados, nodrošinot arī starta kapitālu sēklas iegādei jaunajā ražas sezonā.
Atbalsts jauniešu kustībai „Ghetto Games”
 
„Ghetto Games” ir lielākā ielu kultūras jauniešu kustība valstī, kas mudina pavadīt brīvo laiku aktīvi, pozitīvi un veselīgi. Tūkstošiem jauniešu neatkarīgi no viņu materiālā nodrošinājuma var regulāri nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, piemēram, ielu basketbolu, ielu vingrošanu, ielu dejām, futbolu un citiem. „Ghetto Games” organizē arī pasākumus un sacensības, kur mēroties spēkiem un priecāties par sasniegto var ikviens Latvijas jaunietis. Sākot ar „Ghetto Games” 9. sezonu arī „Maxima Latvija” atbalsta šo kustību, motivējot jauniešus uz veselīgu dzīvesveidu.

Kampaņa „Pārsteidz ziemu! 2016” pie „Maxima Latvija” veikaliem visā Latvijā
 
Kampaņas „Pārsteidz ziemu! 2016” mērķis ir informēt autovadītājus par automašīnas sagatavošanu ziemai un veikt diagnostiku galvenajos automašīnas mezglos, kas nodrošina drošu pārvietošanos ziemas apstākļos. Arī 2016. gadā no 21. oktobra līdz 3. novembrim stāvvietās pie „Maxima Latvija” veikaliem visā Latvijā iedzīvotājiem bija iespēja pārbaudīt savu automašīnu, lai būtu gatavi ziemas sezonai. Vairāk informācijas CSDD mājas lapā, sadaļā Jaunumi.

 „Esi gaismas vest-nesis!” 
 

2015. gada oktobrī Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) atklāja kampaņu „Esi gaismas vest-nesis!”, aicinot diennakts tumšajā laikā nēsāt gaismu atstarojošu vesti, tādējādi pasargājot savu veselību un dzīvību. Statistika rāda, ka katru gadu oktobrī, novembrī un decembrī uz ceļiem bojā iet tikpat daudz cilvēku, cik gada pirmajos deviņos mēnešos kopā. Tāpēc arī „Maxima Latvija” kā viens no kampaņas „Esi gaismas vest-nesis” partneriem visos veikalos piedāvā iespēju iedzīvotājiem iegādāties atstarojošo vesti un izvieto izglītojošos kampaņas reklāmas materiālus. Tāpat arī uzņēmums atstarojošās vestes nodrošina visiem saviem darbiniekiem.Savai Skolai
 
No 2015. gada 2. novembra līdz 2016.gada 7. februārim „Maxima Latvija” īstenoja Baltijā vēl nebijušu izglītības atbalsta programmu „Savai Skolai”. Tās laikā iedzīvotāji, iepērkoties „Maxima Latvija” veikalos, saņēma uzlīmes, ko tālāk varēja novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei tehniskā un materiālā nodrošinājuma uzlabošanai. Programmā kopumā piedalījās 1029 mācību iestādes visā Latvijā, kurām „Maxima Latvija” klienti programmas laikā nodeva vairāk nekā 8 miljonus uzlīmju. Tādējādi programmai reģistrējušās skolas un bērnudārzi kopā saņems 106 143 dažādas preces, tajā skaitā sporta inventāru, mūzikas centrus, printerus un datorus, teju 1 miljona eiro vērtībā.
Atbalsts Latvijas ražotājiem
 
Mūsu veikalos piedāvājam plašu Latvijas produktu klāstu, kas ne vien maltītes padara veselīgas, krāsainas un gardas, bet arī palīdz vietējiem audzētājiem un ražotājiem. Sortimentā atradīsi gan vietējos tomātiņus, salātus un augļus, gan kvalitatīvu un svaigu vietējo audzētāju gaļu katrai gaumei, kā arī pienu, maizi un citus Latvijas labumus. Mēs parūpēsimies par Latvijas labumiem jūsu galdam. Jūs - par ģimenisku kopā būšanu!
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts
Video tiek ielādēts

LEGO pop-up darbnīca
 
Mūsu un Ideju Institūta LEGO pop-up darbnīcā, kas norisinājās 2016.gada  20.augustā pie Maxima XXX veikala A.Deglava ielā 67, ikviens mazais uz mirkli varēja kļūt par inženieri un uzkonstruēt dažādus robotus.

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes