“Maxima Superkauss” – jauns uzrāviens bērnu un jauniešu hokejā
06.12.2018
Atgriezties pie saraksta

Šodien, 6. decembrī, tika atklāta bērnu un jauniešu sporta atbalstītāja “Maxima Latvija” un Latvijas Hokeja federācijas (LHF) iniciatīva “Maxima Superkauss”, kas uzsākta kā daļa no bērnu un jauniešu hokeja pieejamības veicināšanas programmas Latvijā. Iniciatīva būs kā jauns motivācijas rīks bērnu un jauniešu hokeja prasmju pilnveidošanai un attīstībai.

“Maxima Superkauss” ir čempionāts bērniem un jauniešiem, kura ietvaros līdz 2018./2019. gada sezonas noslēgumam jaunie hokejisti visās vecuma grupās (no U9 līdz U17), kopumā sastādot 102 komandas, cīnīsies par īpašu kausu, kuru sezonas noslēgumā iegūs katras grupas labākā komanda. Cīņā par kausu piedalīsies jaunie hokejisti no Rīgas, Mārupes, Daugavpils, Liepājas, Ogres, Brocēnu, Jelgavas, Ozolnieku, Jūrmalas, Talsu, Tukuma, Ventspils un Valmieras hokeja klubiem.

““Maxima Superkauss” ir lielisks stāsta turpinājums jau iesāktajai sadarbībai starp LHF un “Maxima Latvija”. Pateicoties šim projektam, mēs vēl vairāk varēsim veicināt bērnu un jauniešu sporta attīstību mūsu valstī. Arī nākotnē mums ir paredzētas vairākas interesantas atbalsta programmas, par kurām mēs publiski varēsim paziņot jau tuvākajā laikā,” stāsta Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

”Saskanot kopīgiem mērķiem, aizvadītā gada martā “Maxima Latvija” un Latvijas Hokeja federācija uzsāka sadarbību ar mērķi pilnveidot bērnu un jauniešu hokeja infrastruktūru un treniņu procesus, lai tie kļūtu interesantāki, inovatīvāki un saistošāki bērniem un viņu ģimenēm. Mēs iestājamies par veselīga dzīvesveida kultūru Latvijā un vēlamies redzēt aktīvus, veselus bērnus ar bagātīgu interešu loku. Tādēļ vēlamies padarīt Latvijā populārāko sporta veidu hokeju pieejamāku arī mazajiem sportistiem,” atklāj “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

“Latvijas valsts prioritātei vajadzētu būt bērnu un jauniešu fiziskā sagatavotībai. Tas palīdzēs veicināt ar mūsu iedzīvotāju veselības stāvokli, kas ir vissvarīgākā lieta šajā dzīvē. Liels prieks, ka uzņēmums “Maxima Latvija” iesaistās un atbalsta bērnu un jauniešu sportu,” atklāj Latvijas Hokeja federācijas vecāku padomes priekšsēdētājs Kaspars Eihe.

“Maxima Superkauss” iniciatīvas atklāšanas laikā tika organizēta arī diskusija par bērnu un jauniešu hokeja attīstību Latvijā un sporta veida pieejamību plašākai auditorijai. Diskusijas laikā tika apspriesta Latvijas bērnu un jauniešu hokeja nozares esošā situācija un meklēti risinājumi sporta veida pieejamības vecināšanai. Tāpat tika diskutēts par iespējamajiem finansējuma avotiem un valsts atbalstu jauniešu hokejam, kā arī par izglītības nozīmīgumu jauno hokejistu treniņu procesā. Diskusijā piedalījās LHF valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis, LHF sporta direktors Edgars Buncis, bijušais Latvijas izlases hokejists Juris Štāls, LHF Bērnu vecāku padomes priekšsēdētājs Kaspars Eihe un “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.


Papildu informācija:
Liene Dupate-Ugule
“Maxima Latvija” Komunikācijas vadītāja
Tālr. 26425420
e-pasts: liene.dupate@maxima.lv
www.maxima.lv

Edgars Gaross
Latvijas hokeja federācijas Komunikācijas vadītājs
Tālr.: 20375750
e-pasts: edgars.gaross@lhf.lv
www.lhf.lv

Mūsu pakalpojumi Visi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes