Atbalstām vietējos ražotājus
Latvijas iedzīvotāji vienmēr ir augstu novērtējuši iespēju mūsu veikalos iegādāties vietējos ražojumus, kā arī tepat, Latvijā, audzētus augļus un dārzeņus. Tikai pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar vietējiem uzņēmumiem, varam nodrošināt saviem pircējiem plašu un kvalitatīvu, Latvijā ražotu preču klāstu.
 
 
Ar Latvijas mazupulcēniem sadarbojamies jau kopš 2009.gada - arī šogad „Maxima Latvija” veikalu plauktus piepildīja mazpulcēnu audzētie sarkanie sīpoli. Kopumā biedrība „Latvijas Mazpulki” tirdzniecībā nodeva 2,6 tonnas sarkano sīpolu, kurus audzējuši čaklie mazpulcēni no Valdemārpils, Viesītes, Ilzenes, Bejas, Penkules, Džūkstes, Seces, Kursīšiem, Špoģiem, Anneniekiem, Mazsalacas, Kārķiem, Vijciema, Baltinavas, Limbažiem, Priežmales, Zantes, Neretas un Kandavas.
 
Palīdzi nodrošināt fizioterapiju vairāk nekā 130 bērniem!

Rehabilitācijas centrā POGA ik dienas ārstējas bērni ar iedzimtiem vai traumatiski iegūtiem kustību traucējumiem.

Pat mazākā kustība, kas mums šķiet tik ierasta un pašsaprotama, rehabilitācijas centra POGA bērniem un viņu vecākiem ir smaga darba rezultāts, kas priecē un palīdz turpināt tiekties uz kustību pilnu dzīvi un ikdienu!

Šobrīd rehabilitācijas centrā POGA ir 133 bērni, kuriem mēs varam palīdzēt pavisam vienkāršā veidā – ziedojot iepērkoties.

Mūsu mērķis ir nodrošināt katram no 133 bērniem fizioterapeita palīdzību un fizioterapijas kursu vismaz 10 nodarbību garumā. Taču to paveikt mēs varam tikai kopā ar jums – MAXIMA pircējiem!

Tāpēc izvēlies POGAS produktus MAXIMA veikalu plauktos un nāc palīgā!