Palīdzi Pogai izaugt!

Rehabilitācijas centrs “Poga” ir vieta, kur bērnus un vecākus saprot un mīl!

2016.gadā nelielā omulīgā ēkā Indrānu ielā “Poga” vēra durvis pirmajiem apmeklētājiem. Kopš tā laikā “Poga” ir kļuvusi par bērnu un vecāku iemīļotu rehabilitācijas vietu un ir atzīta no speciālistu puses. Ik gadu 500 pacienti saņemt inovatīvu rehabilitāciju un sirsnīgu attieksmi. Pieprasījums pēc atbalsta ir ievērojams un, lai nevienam bērnam vai pusaudzim neatteiktu palīdzību, “Pogai” vajadzīgas piemērotākas un plašākas telpas.

“Pogai” jākļūst lielākai, lai katram pacientam būtu savs pārģērbšanās skapītis, ai pacientiem būtu virtuve, kur ieturēt maltītes, lai cilvēki ar kustību traucējumiem uz terapijām nokļūtu ar liftu, lai ergoterapijas laikā varētu mācīties izmazgāt matus, lai vecākiem būtu ērti un bērniem priecīgi! Lai būtu telpas jaunām tehnoloģijām un pakalpojumiem! Palīdzi Pogai izaugt!

Jūsu ziedojums palīdzēs atvieglot bērnu un jauniešu ikdienu plašākās un piemērotākās telpās! Par ziedojumiem tiks iekārtoti kabineti un iegādātas jauni terapijas līdzekļi. Jo katrs bērniņš ir svarīgs, arī tie, kuriem liegts kustību prieks.

Labs darbs ir iekļauts cenā!

Pērkot šos produktus, tu ziedo!