PALDIES karte
jaunā izskatā!

Turpini lietot esošo PALDIES karti vai iegādājies jaunu!* PALDIES kartes priekšrocības un labumi paliek nemainīgi.

*Paldies kartes cena ir 0.99 €

Tā ir tava izvēle iepirkties izdevīgāk

Biežāk uzdotie jautājumi

PALDIES karti Jūs varat iegādāties jebkurā MAXIMA veikalā. Jaunas PALDIES kartes cena ir 0,99 EUR.

Kartes atšķiras tikai ar dizainu. Abas kartes pilda vienas un tās pašas funkcijas.

Jā, neatkarīgi no tā, kāda dizaina karte Jums ir, abām kartēm strādās visas PALDIES karšu priekšrocības. 

Turpmāk būs pieejamas tikai PALDIES kartes zilā dizainā. PALDIES kartes oranžā dizainā vairs netiks ražotas.

Virtuālajai PALDIES kartei nekas nemainās, varat to turpināt izmantot kā līdz šim.  Ja Jums ir plastikāta karte, kura ir piesaistīta mobilajai lietotnei kā virtuālā PALDIES karte un Jūs maināt savu plastikāta karti uz jaunu karti, tad Jums ir jāapvieno veca karte ar jauno. Kad tas tiks izdarīts arī Jūsu mobilajā lietotnē atjaunosies dati un būs redzams jaunās PALDIES kartes numurs.

Jaunas PALDIES kartes cena ir 0,99 EUR.

Saskaņā ar PALDIES kartes noteikumiem, veco PALDIES karti ir iespējams apmainīt pret jaunu karti 0.01 EUR vērtībā divos gadījumos - ja karte ir nolietota un/vai nestrādā. Par nolietotām kartēm tiek uzskatītas tādas kartes, kurām ir redzami vizuāli bojājumi. Par nestrādājošām kartēm tiek uzskatītas tādas kartes, kuras neveic savu funkciju autorizējoties.
 

PALDIES karšu apvienošanu varat veikt vairākos veidos:

1. Ja vēlaties karšu apvienošanu veikt patstāvīgi savā PALDIES interneta kontā, Jums ir jāpieslēdzas savam PALDIES interneta kontam, jāievada jaunās kartes numurs un jāatjauno informācija PALDIES interneta konta anketā. Veicot šīs darbības, MAXIMA naudas atlikums automātiski tiks pārcelts uz jauno karti, jaunā karte kļūs aktīva, bet vecā karte pēc apvienošanas tiks automātiski nobloķēta.
2. Karšu apvienošanu varat arī veikt, vēršoties pie mums Jums visērtākajā veidā: MAXIMA veikalā pie Informācijas centra darbinieka (MAXIMA XX, XXX veikalos) vai pie kasiera (MAXIMA cita formāta veikalos), kā arī pa e-pastu paldies@maxima.lv vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 8000 2020.
Veicot šīs darbības, MAXIMA naudas atlikums automātiski tiks pārcelts uz jauno karti, jaunā karte kļūs aktīva, bet vecā karte pēc apvienošanas tiks automātiski nobloķēta.
 

Nē, Jums nav obligāti jāmaina karte. Oranžā dizaina karte turpinās strādāt tā pat kā līdz šim.

Nē, PALDIES kartei nav derīguma termiņa.