Multimediālais uzvedums SAPNIS
Atpakaļ

SAPNIS multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums - 20% atlaide ar kodu PALDIES

Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums Siguldas Pilsdrupu estrādē no 12. decembra nedēļas nogalēs, vakaros. “Untitled Originals” 2019. gada decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē organizēs multimediālu brīvdabas uzvedumu “Sapnis”, kurā izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies Elitas Patmalnieces gleznas. Plānots, ka uzvedums varētu tikt demonstrēts laika posmā no 12. decembra līdz decembra beigām. Līdzīga apjoma audiovizuāls priekšnesums līdz šim Latvijā brīvdabā nav radīts un uzvedumam būtu jākļūst par vienu no galvenajiem decembra atpūtas, izklaides un kultūras galamērķiem. Uzvedumā tiks izmantotas labākās Latvijā pieejamās video un gaismu tehnoloģijas, tā veidošanā piedalīsies profesionāļi, kas realizē teju visus Latvijas lielākos vizuāli sarežģītos pasākumus. Iecerēts, ka uzveduma hronometrāža būs 40 minūtes, uzvedums tiks demonstrēts seansos katru stundu dienas tumšajā laikā sākot no plkst. 17.00.

Par piedāvājumu:

Piedāvājums spēkā no 01.12.2019. līdz 30.12.2019. ar kodu "PALDIES", tikai pērkot biļetes iepriekšpārdošanā! Biļete ir derīga pie ieejas uzrādot derīgu MAXIMA PALDIES karti. Pie ieejas pasākumā tiks tirgotas tikai bāzes cenas biļetes - atlaide nebūs pieejama.
Biļetes iegādāties var internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/19208 vai Biļešu paradīzes kasēs. 
 

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes