Mehānisms

  • Saņem bonusa uzlīmi par katriem iztērētajiem 10 EUR
  • Sakrāj 6 uzlīmes
  • Iegādājies savu mīļāko spilvenvaroni par 5.99 EUR
    Cena bez uzlīmēm: 14.99 EUR

Kampaņas periods no 9.julija līdz 16. septembrim

Pūciņš
Princese
Maksis
Žizele
Sīcis
Hloja

Saliekama kartona mājiņa

Tikai 1.99 EUR

Pieejama bez uzlīmēm.

Ceļam pandām māju kopā!

Mazie jeb sarkanie pandas, kuru skaits pasaulē ir mazāk par 10 000 un, kas to apdraudētās sugas dēļ ir ierakstītas Pasaules sarkanajā grāmatā, Rīgas Zoodārzā paši tiks pie savas mājvietas.

Ar MAXIMA un Tavu atbalstu Rīgas Zoodārzs radīs jaunas mājas mazajiem pandām. Nauda no katras iegādātās rotaļu mājiņas tiks ziedota, lai mazajiem pandām uzceltu ērtu un plašu mājokli. Uz tikšanos Rīgas Zoo pandu mājās!

Tikai kopā mēs varam veikt lielus darbus!

Sadarbībā ar:

Akcijas noteikumi

1. No 09.07.2019. līdz 16.09.2019. par katriem iztērētiem 10 EUR veikalos MAXIMA X, XX, XXX, Express vai internet veikalā Barbora.lv saņemsi vienu akcijas uzlīmi par brīvu.
2. Uzlīmes tiek izsniegtas kopā ar čeku, un to skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas, t.i., summas, kas pircējam jāsamaksā pēc visu atlaižu piemērošanas un MAXIMA naudas izmantošanas, kas uzkrāta kādā no uzņēmuma izsniegtām kartēm.
3. Pērkot preces ar īpašajām cenu zīmēm, saņemsi papildus vienu akcijas zlīmi neatkarīgi no pirkuma summas.
4. Akcijas uzlīmes netiek izsniegtas, iegādājoties MAXIMA dāvanu kartes, tabakas izstrādājumus, alkoholu vai maksājot par rēķiniem un pakalpojumiem.
5. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj 6 bonusa punktu uzlīmes. Ielīmē tās šajā bukletā un pirkuma brīdī iesniedz veikala kasierim.
6. Iegādātās akcijas preces netiek mainītas, izņemot gadījumus, kad preces neatbilst kvalitātes prasībām.
7. Ar bonusa uzlīmēm aizpildītu bukletu drīkst izmantot tikai vienu reizi un tas netiek mainīts pret naudu.
8. Akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Iegādāties akcijas preces ir iespējams līdz 16.09.2019. vai kamēr preces ir pieejamas veikalā. Akcijas preču sortiments un pieejamība katrā no veikaliem var atšķirties atkarībā no pircēju pieprasījuma. MAXIMA patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt akciju un mainīt tās noteikumus.
9. Papildinformāciju par akciju var saņemt, zvanot uz Klientu servisa bezmaksas tālruni 80002020 vai rakstot uz e-pastu info@maxima.lv.

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes