• KLUBS •

Receptes

10 min
Sarežģītības pakāpe

Olu-lociņu salāti

Šos salātus, kā esmu noskaidrojusi, zina tikai nedaudzi, tāpēc vienmēr, kad tos pasniedzu saviem un draugu bērniem, uz mani skatās skeptiski. Bet, tiklīdz tie ir pagaršoti, tā skaidrs ir viens – tie ir varengardi! Olu-lociņi salāti mūsu ģimenē vienmēr tiek pasniegti kopā ar vārītiem kartupeļiem, jo vairāk pat neprasās nekādas citas piedevas. Lociņu salātus visbiežāk taisām vasarā, kad pašu dārzā var izraut tos no dobes, bet arī ziemā tā būs milzīga vitamīnu bumba imunitātei, it sevišķi nepatīkamajā vīrusu laikā. 

 

Sastāvdaļas:
1 buntīte loku
2 vārītas olas
Krējums
Sāls/pipari 
 
Lociņus smalki sagriež. Sasmalcina olu un sajauc to kopā ar lociņiem. Pievieno garšvielas, krējumu un samaisa. Pasniedz vienus pašus vai kā piedevu siltiem kartupeļiem. 
 
Līva Liepiņa
“Esmu divu bērnu mamma, kurai ļoti patīk gatavot ēst. Tā kā vecākais bērns jau ēd pats, taču jaunākā nupat ir atklājusi pirmo garšu pasauli, lielu daļu manas ikdienas aizņem ēst gatavošana kā vienam, tā otrai. Zinu, ka mums visām gribas būt labām mammām, kas iepriecina mazos ar interesantu un veselīgu ēdienu, taču bieži mēdz trūkt laika un ideju. Tāpēc man ir padomā pāris vieglas un veselīgas receptes, ar kurām šeit dalīšos. Ieskaties un iedvesmojies!”
Iesakām arī:

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes